Air Bank

Air BankAir Bank je dynamickou bankou, která se snaží stále zlepšovat a na trh přináší nové služby pro své stávající a budoucí klienty. Patří ke členům jedné z největších finančních a investičních skupin, působících ve východní a střední Evropě – jde o skupinu PPF.

Air Bank je k dispozici klientům v naší republice od listopadu 2011. Od této doby se Air bank stačila zařadit mezi moderní finanční ústavy, kde si lidé zřizují účty různých typů. Banka nabízí přehledné a snadno přístupné bankovní služby pro stále více klientů. U Air Bank si sjednáte hned několik finančních služeb – půjčku, běžný účet, spořící účet.

Běžný účet od Air Bank

Pokud se stanete uživatelem běžného účtu od Air Bank, můžete se těšit na bonusovou sazbu úroků pro zůstatky do výše 100 000 Kč. Zůstatek běžného účtu nad 100 000 Kč se neúročí žádnou sazbou. Pro běžný účet se vydávají embosované karty MasterCard – kontaktní a bezkontaktní. Platební karty dostanete k běžnému účtu zdarma. Stávající klienti mohou požadovat novou bezkontaktní kartu. Noví klienti Air Bank si vybírají bezkontaktní kartu hned při podání žádosti založení účtu.

Běžný účet od Air Bank nabízí dva tarify. Vy si můžete zvolit více vyhovující – na základě  používání. Malý tarif je nabízen s nulovým měsíčním poplatkem. Vy zaplatíte pouze za vámi využívané služby. Velký tarif má stanovený poplatek a pokryje veškeré transakce vašeho běžného účtu. Můžete tedy kdykoliv a v neomezeném množství využívat služby běžného účtu. Stav vašeho běžného účtu je vám zpřístupněn online, kde najdete osobní stránku svého internetového bankovnictví.

Půjčka od Air Bank

Pokud uvažujete o půjčení peněz, můžete vyzkoušet půjčku od Air Bank. Půjčku lze použít na cokoliv, protože není nutné uvádět její účel. Získat lze zcela novou půjčku, nebo se můžete zajímat také o refinancování půjček a úvěrů od jiných bank – bez poplatků. Při zajištění včasného splácení dle dohody jsou pro vás připraveny úroky se sazbou 8,9 %. Navíc poslední splátky vám budou odpuštěny.

Sjednání půjčky se provádí zdarma a bez poplatků je vedení půjčkového účtu. Pokud budete mít zájem složit na půjčku mimořádnou splátku, anebo budete chtít půjčku zcela vyrovnat předčasně, nezaplatíte žádné sankční poplatky. Pro poskytnutí půjčky je nutné mít  založený běžný účet u Air Bank – lze si ho zřídit i před požádáním. K dispozici je online žádost.

Spořicí účet od Air Bank

Spořicí účet Air Bank má zajímavou úrokovou sazbu, která se aktuálně pohybuje na korunovém spořícím účtu na 1,30 % ročně. Úročeny jsou všechny vklady do částky 1 000 000 Kč. Klienti s vkladem nad jeden milión na spořícím účtu mají sazbu 0,70 % ročně. Jedná se o možnost spoření, ale zároveň nejsou vaše finance nijak zablokovány a můžete je vybírat a ukládat podle chuti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..