MBank

MBankK založení MBank došlo již v roce 2000 v Polsku. Jedná se o retailovou divizi mBank S.A.. Mbank se v České republice objevila v listopadu 2007 a od té doby zde funguje pro stále více klientů. MBank proslula ve světě jako průkopník  internetového bankovnictví a nejrůznějších finančních inovací. V současné době má mBank rozsáhlou nabídku služeb pro snadné spravování oosbních financí. Účty se dají získat s minimálním poplatkem i zcela bez poplatku.

Od mBank získáte osobní běžné účty, hypoteční úvěry, spořící účty, spotřebitelské půjčky, kreditní a debetní karty. Obchodní síť mBank tvoří v naší republice finanční centra a mKiosky.

Osobní účet mKonto od mBank

MKonto je běžný účet, který můžete využívat a zároveň neplatit žádné poplatky. Díky tomu je hojně vyhledáván mnoha klienty, kteří ho považují na základě svých zkušeností za jeden z nejlepších a nejlevnějších nabízených v Česku.

Pokud si založíte účet, budete to mít zdarma. Rovněž se nic neplatí za vedení účtu. Smlouvu vám dovezou až domů. Jakmile budete mít účet hotový, ovládání lze uskutečňovat pohodlně online, ale i pomocí aplikací Android nebo iOS. K účtu dostanete rovněž bezkontaktní platební kartu zdarma.

Povolené přečerpání u osobního účtu

Pro osobní účet mKonto si můžete zařídit povolené přečerpání, o této možnosti jsme psali v tomto článku. Bude vám sloužit v době, kdy budete chtít mít nějaké finance v rezervě. Otevření povoleného přečerpání je bez poplatků.  Mezi výhody se řadí hlavně platba úroků jen z vyčerpané částky, zároveň za období, kdy se čerpá úvěr.

Peníze máte díky zřízenému přečerpání u osobního účtu okamžitě k dispozici. Nemusíte nijak prokazovat účel a půjčená částka se nijak nezajišťuje (ručitel, majetek). Přečerpání se poskytuje v částkách od 5 000 Kč do 300 000 Kč. Splatnost přečerpané sumy činí 12 měsíců. V případě dodržení podmínek smlouvy se přečerpání automaticky prodlouží na dalších 12 měsíců.

mHYPOTÉKA Light od mBank

Hypoteční úvěr mHYPOTÉKA Light od mBank si lze zařídit zdarma. Není zpoplatněno založení ani vedení úvěrového a osobního účtu. Dále jsou zdarma čerpání hypotéky a elektronické výpisy. Mimořádné splátky se dají skládat zdarma. mHypotéka nabízí také možnost refinancování jiných hypoték.

Hotovostní úvěr mPůjčka Plus od mBank
Půjčka u mBank je možná od částky 10 000 Kč do 500 000 Kč. mPůjčka Plus od mBank je neúčelová s dobou splatnosti 12 – 84 měsíců.

Spoření v mBank

V rámci mSpoření jsou k dispozici různé druhy spoření. Termínovaný vklad mVKLAD umožňuje mít sazbu 0,55 % p.a. s výpovědní lhůtou na 3 měsíce, 0,75 % p.a. na 6 měsíců a 1,00 % p.a. na 12 měsíců. Založení, vedení a zrušení je zdarma. Vklad činí 1000 Kč minimálně. Spořicí účet eMAX Plus má sazbu úroků 2,00 % p. a. k jednomu z vašich účtů a je neustále k dispozici. Spořicí účet eMAX není spojen s minimálním zůstatkem, vkladem a obratem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..