Komerční banka

Komerční bankaKomerční banka je známou mateřskou společností Skupiny KB a zároveň tvoří součást mezinárodní skupiny Société Générale. Komerční banka se v České republice a ve střední a východní Evropě zařazuje mezi nejprestižnější banky.

KB patří do skupiny univerzálních bank, kde si klienti mohou vybrat z mnoha různých finančních služeb. Po stránce finančních služeb se uspokojí nároky jak soukromých osob, tak podniků a podnikatelů. Komerční banka disponuje rozsáhlou sítí poboček po celé republice, vlastní distribuční sítí a rovněž nechybí přímé bankovnictví. Komerční banka nabízí osobní účty, půjčky, penzijní připojištění, platební karty, pojištění, investiční bankovnictví, faktoring, hypotéky, spotřebitelské úvěry a stavební spoření.

Spoření od KB

KB Spořicí konto Bonus nabízí základní úrokovou sazbu plus bonusovou. Konto je možné ovládat díky přímému bankovnictví. KB Spořicí konto Bonus Aktiv umožňuje spoření, kde se v pravidelných termínech připisuje také speciální bonus.

Platební karty od Komerční banky

Platební karty od Komerční banky se získávají jako debetní nebo kreditní. A karta nabízí nakupování s mnohými slevami, šetří čas a zároveň spoří na penzi. Jedná se o mezinárodní kreditní embosovanou kartu, kde máte stálý přístup k úvěru bez úroku. Lady karta za vás zaplatí v obchodech, ale můžete si s ní vybírat i hotovost. Současně využíváte různé slevy a získáváte dárky od partnerských obchodů.

Půjčky a hypotéky od Komerční banky

Flexibilní hypotéka je poskytována od Komerční banky jako hypotéka, která se umí přizpůsobit vašim potřebám. Například lze na hypotéku dávat mimořádné splátky bez sankčních poplatků. Také si můžete dovolit požádat o přerušení placení splátek až na dobu tří měsíců, nebo si nechat odložit začátek splácení.

Optimální půjčka slouží ke sloučení, tedy konsolidaci vašich aktuálních úvěrů, půjček, kreditních karet, spotřebitelských úvěrů a povolených debetů. Úvěr Garant oblíbenou americkou hypotékou, kde se peníze využívají libovolně, ale je třeba počítat se zajištěním úvěru nemovitostí. Premium půjčka je neúčelovou půjčkou, kdy se dají získat částky od 300 000 do 2 500 000 Kč – splatnost je maximálně 6 let.

Účty od Komerční banky

V KB jdou založit různé druhy osobních účtů. MůjÚčet představuje flexibilní balíček s produkty a službami tak, aby pokryly vaše finanční potřeby. Automaticky se zařadíte do systému MojeOdměny, kde se vám každý měsíc vrátí až 100 % z poplatku za vedení účtu, pokud se postaráte o aktivní využívání účtu.
Dětské konto Beruška se nabízí dětem od narození až do patnácti let jejich věku. Účet slouží ke spoření a má proto zajímavé úročení. Vedení konta pro děti je zdarma. KB Start konto je běžný účet určený pro fyzické osoby nad osmnáct let. Ke kontu získáte měsíční elektronické výpisy. Mezi výhody se řadí vedení balíčku zdarma, vždy když splníte dané podmínky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..