Nebankovní půjčky Zonky nabízí flexibilní řešení pro každého

coins, banknotes, money

Hledáte rychlou a flexibilní nebankovní půjčku? Zonky je tu právě pro vás! Tato nebankovní společnost nabízí širokou škálu možností, které se přizpůsobují vašim potřebám. V tomto článku se podrobně podíváme na všechny aspekty půjček Zonky.

Rozsah půjčky od 5 000 do 1 200 000 Kč

Zonky nabízí široký rozsah půjček, který začíná na částce 5 000 Kč a končí u částky 1 200 000 Kč. Tímto způsobem můžete získat peníze na cokoli, co potřebujete – od menších nákupů po velké investice.

Splatnost od 12 do 120 měsíců

Splatnost půjček je také velmi flexibilní, protože si můžete vybrat období splácení mezi 12 až 120 měsíci. Díky tomu si můžete nastavit splátky tak, aby byly pro vás co nejpohodlnější.

Způsob poukázání převod (okamžitě, max. 1 den)

Peníze z půjčky vám budou zaslány na váš bankovní účet formou převodu. Pokud máte stejnou banku jako Zonky, můžete se těšit na okamžité poukázání peněz. V opačném případě obdržíte peníze nejpozději do jednoho dne.

Nemusí být zaměstnanec, může být i OSVČ

Jednou z hlavních výhod půjček Zonky je, že nemusíte být zaměstnanec s pevným platem. Půjčku mohou získat i osoby samostatně výdělečně činné (OSVČ), což je skvělá zpráva pro podnikatele a živnostníky.

Není vyžadování potvrzení o příjmu

Zonky nepožaduje potvrzení o příjmu, což znamená, že proces žádosti o půjčku je rychlejší a jednodušší. Stačí se jen registrovat na webových stránkách společnosti a vyplnit online formulář.

půjčky Zonky

Nebankovní půjčky Zonky nabízí flexibilní řešení pro každého

Kontroluje se registr

Přestože Zonky nepožaduje potvrzení o příjmu, kontroluje vaše údaje v registrech dlužníků. To slouží k ochraně jak společnosti, tak i vás samotných – před zbytečným zadlužením.

Půjčka je bezúčelová

Zonky půjčky jsou bezúčelové, což znamená, že si můžete peníze půjčit na cokoli chcete. Ať už potřebujete financovat rekonstrukci bytu, koupit nové auto nebo zaplatit za dovolenou, Zonky vám poskytne potřebné prostředky.

Délka vyřízení a schválení do 2 minut

Jedním z největších lákadel Zonky půjček je rychlost vyřízení žádosti. Schválení vaší žádosti trvá pouhé dvě minuty a peníze můžete mít na účtu již do 5 minut od schválení.

Lze komplet vyřídit online

Celý proces žádosti o půjčku probíhá online, což znamená maximální pohodlí pro vás. Nemusíte nikam chodit ani čekat ve frontách – stačí se jen připojit k internetu a vyplnit jednoduchý formulář.

Předčasné splacení zdarma je možné

Pokud se rozhodnete svou půjčku splatit dřív, než bylo dohodnuto, nemusíte se obávat žádných sankcí. Zonky umožňuje předčasné splacení zdarma, což je další výhoda.

You may also like...