Československá obchodní banka

Československá obchodní banka, a. s. tvoří stoprocentní dceřinou společnost KBC Bank NV.  Zároveň obě společnosti sídlí v Bruselu. ČSOB je na našem území zámí jako univerzální banka, kde se nabízí různé finanční služby pro fyzické osoby, malé a střední podniky a pro korporátní a institucionální klienty.

Od ČSOB můžete požadovat sjednání nejrůznějších finančních služeb, hlavně jde o pojištění, půjčky, úvěry, hypotéky, osobní účty, penzijní produkty a spořící účty.

Pojištění od ČSOB

Banka nabízí k sjednání různé druhy pojištění. Smlouvu můžete podepsat na výhodné cestovní pojištění, ale také na životní, či na pojištění k platebním kartám proti odcizení nebo jejich ztrátě.

Účty a platby u ČSOB

Běžné účty u ČSOB jsou moderním finančním nástrojem s aktivním přístupem. V případě zájmu může jeden účet používat celá rodina. Nároční klienti se mohou zajímat o speciální účet pro jejich individuální potřeby.

Elektronické bankovnictví a platební karty u ČSOB

ČSOB nabízí hned několik druhů platebních karet. Pro každého se najde karta, jaká mu bude maximálně vyhovovat pro placení v eshopech, v kamenných obchodech a také pro výběry hotovosti z bankomatu. Elektronické bankovnictví je svižné a spolehlivé, účty se jednoduše spravují pomocí internetového bankovnictví, z mobilu i z pevné telefonní linky.

Úvěry a půjčky u ČSOB
Půjčky od ČSOB se dají získat na jakékoliv vaše potřeby – není třeba uvádět účel poskytnutí. Půjčku nebo úvěr si vyberete na základě svých potřeb. U ČSOB získáte speciální úvěry koupi vlastního bydlení, na rekonstrukci nebo na financování developerských projektů.

Získat se dají také spotřebitelské úvěry a povolení přečerpání účtu. Hypotéky od ČSOB se nabízejí v částkách  od 200 000 Kč, doba splatnosti činí až 40 let. Půjčky si můžete brát v částkách až do 600 000 Kč bez požadavku na ručitele. Pro půjčky počítejte s dobou splácení od 1 roku až do deseti let.

Hypotéka s bonusem od Československá obchodní banka, a. s. vám odpustí část placení hypotéky, jestliže se postaráte o řádné placení a o splnění jiných požadavků od ČSOB. Hypotéka s garantovanou výší splátky má po celou dobu splácení stejné měsíční splátky. Americká hypotéka od ČSOB se dá sjednat na pokrytí čehokoliv.

Spoření a investování u ČSOB

U ČSOB můžete spořit například díky stavebnímu spoření, spořícím  účtům a termínovaným vkladům. ČSOB Spořící program má v nabídce životní pojištění – Optimal, Maximal, Optimal 60/Z, Maximal 60/Z, Maximal Invest a Optimal Profit.

Pro vaše volné finanční prostředky jsou připraveny různé investiční produkty a navíc je v bance zdarma finanční poradenství. Délka spoření se dá měnit podle vaší aktuální situace. Nechybí ani výhodné penzijní produkty, kde si šetříte na důchodový věk. Pro zhodnocení financí se nabízí také podílové fondy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..