Raiffeisenbank

RaiffeisenbankRaiffeisenbank se u nás proslavila hlavně díky nabízení stavebního spoření. V současné době se jedná  banku, kde si každý klient může vybrat z různých finančních služeb a produktů.

Raiffeisenbank vám umožňuje si založit nejen stavební spoření, ale také běžný účet, spoření, spořící účet, půjčku. Lze též provádět investování do investičních společností a na burzách.

Pojištění od Raiffeisenbank

Raiffeisenbank má k dispozici různé varianty pojištění. Oblíbená je služba Online pojištění, kdy si uzavřete pojištění jednoduše a velice rychle v online aplikaci a není nutné nikam chodit na pobočku. U Raiffeisenbank se dají uzavřít různé pojistky. Nechybí nabídka na pojištění ke kartám, k osobním půjčkám, k hypotéce nebo životní pojištění.

TIP pro čtenáře: porovnejte si kapitálové životní pojištění pomocí našeho formuláře a vyberte si nejvýhodnější.

Úvěry a půjčky od Raiffeisenbank

Od Raiffeisenbank můžete získat osobní úvěry bez poplatků za vedení úvěrového účtu a také bez poplatků předem za posouzení a sjednání. Pokud máte osobní účet, lze si sjednat povolený debet. Rychlá půjčka se nabízí u Raiffeisenbank  jako standardní osobní půjčka bez udání účelu a použitím na cokoliv. Osobní půjčku pro klienty Raiffeisenbank ocení klienti, kteří mají rádi rychlé vyřízení půjčky s pomocí internetového bankovnictví a bez nutnosti osobních schůzek.  V bance je k dispozici též Účelová půjčka pro využití na předem známé a konkrétní účely.

Běžné účty od Raiffeisenbank

U Raiffeisenbank si můžete sjednat eKonto KOMPLET, kde jsou nabízeny nejčastější bankovní služby a produkty za jeden měsíční paušál. eKonto MINI představuje běžný účet extra pro vaše potřeby. Zde budete platit pouze za využívané služby a co si sami vyberete k používání.

eKonto přináší také rozličné benefity a výhody. K dispozici jsou i další typy účtů, například Studentský účet, Samostatný korunový účet či Samostatný účet v cizí měně. Pro využívání účtu se používá internetové bankovnictví, GSM a telefonní bankovnictví. K jednotlivým účtům se také vydávají debetní karty.

Hypotéky od Raiffeisenbank

Raiffeisenbank má v nabídce několik variant hypoték, ze kterých si každý vybere tu nejvíce vyhovující. Hypotéka Klasik je klasickým hypotečním úvěrem pro koupi nemovitosti nebo družstevního bytu.

Klasik Plus je hypotéka, která vám pomůže překlenout dobu, kdy se ještě nedá  úvěr zajistit pomocí zástavního práva. Offset – hypotéka se zápočtem úspor umožňuje uspořit úroky z hypotéky, ale i v tomto čase budete mít peníze neustále k dispozici. Úspory se zde zhodnocují lépe než jste zvyklí u termínovaných vkladů.

Americká hypotéka Univerzál je oblíbenou půjčkou, kde se dají peníze využít na cokoliv. Variabilní hypotéka zastupuje  neúčelové hypotéky s kontokorentním rámcem, kde se dá čerpat a splácet podle vašich možností a potřeb.

Equi hypotéka se bude líbit všem, kteří nehodlají či nemohou doložit svůj příjem.

1 Response

  1. vera napsal:

    Dobry den mela bych zajem o hypoteku 400 tisicna odkoupeni bytu.Jelikos jsem v insolvenci Jeste 1.rok.Jinac na s vystehujou .Dekuji za odpovet.vera

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..