Spořící účet vám zhodnotí vaše úspory

Spořící účet s vysokým úrokem
MiraDeShazer / Pixabay

K výhodám spořících účtů, jejichž srovnání lze najít zde, je to, že uložené peníze se zhodnocují danými úrokovými sazbami a navíc můžete svoje peníze kdykoliv vybírat bez poplatků. Spořící účet od Air Bank patří mezi nejvyšší nabízené v rámci naší republiky.

Garance nejvyššího úroku

Air Bank poskytuje TOP3 garanci, kdy máte jistotu, že úrok na spořícím účtu bude patřit vždy patřit do trojice nejvyšších na trhu. Žádné starosti vás nečekají, protože úrok si ohlídá sama banka.

  • klienti s účtem založeným do konce ledna 2014 mají úročeny TOP3 garancí vklady až do 1 000 000 Kč
  • klienti s účty od 1. února 2014 mají úročeny touto sazbou vklady až do 250 000 Kč
  • peníze nad dané limity se úročí sazbou 0,50 % za rok
  • v současné době činí úroková sazba na korunovém spořícím účtu 1,10 % ročně

Milada H., Brno: Kromě běžného účtu jsem si u Air Bank založila i spořící konto, kde mám uloženy peníze, které hned nepotřebuji a pěkně se mi úročí.

Spořící účet – peníze stále k dispozici

Můžete si spořit a kdykoliv budete peníze potřebovat, stačí využít telefonní a internetové bankovnictví. Peníze můžete ihned převést na běžný nebo jiný účet a libovolně využívat vaše finance. Spořící účet si lze také sjednat v cizích měnách, konkrétně v EUR nebo v USD. Peníze se mezi účty u Air Bank převádějí ihned 24 hodin denně, každý den v týdnu. Alternativou může být spořící účet od Reifeizen banky.

Založení spořícího účtu

Založení spořícího účtu u Air Bank je snadné a rychlé. Založení realizujete online, na pobočce, nebo vám bude poslána vytištěná smlouva poštou nebo kurýrem na vámi udanou adresu. V rámci spořícího účtu máte k dispozici v internetovém bankovnictví deset virtuálních obálek, kam si můžete šetřit na různé potřeby. Stačí si obálky pojmenovat, například na dárek pro manželku k výročí, na dovolenou apod. Jednoduše uvidíte, kolik máte našetřeno. Vklady se úročí dohromady.

You may also like...