Osobní účet od Fio banky

Osobní účet od Fio banky

Osobní účet od Fio banky

Ano, v dnešní době si skutečně můžete najít běžný účet, kde není třeba platit žádné poplatky za vedení účtu a za provádění finančních transakcí přes váš účet. Osobní účet od Fio banky je jedním z příkladů, jak mít snadno a rychle k dispozici běžný bankovní účet bez poplatků za základní bankovní služby.

Fio osobní účet je skutečně  zdarma a jeho popularita neustále roste. Fio osobní účet má stále více klientů a oblibu dokazuje třeba ocenění Zlatá koruna za nejlepší osobní účet – v roce 2013 kraloval už potřetí.

Osobní účet od Fio banky nabízí hned několik výhod. Především lze počítat s tím, že zřízení, vedení i zrušení korunového účtu Fio bude zdarma. Rovněž jsou zadarmo i služby v interbankingu a smartbankingu.  Nic nebudete plati ani za příchozí a odchozí platby v rámci ČR v CZK, rovněž za příchozí a odchozí platby mezi ČR a SR v EUR.

Osobní účet od Fio banky dává k účtům zadarmo bezkontaktní platební kartu MasterCard Debit PayPass. S platební kartou můžete zrealizovat až 10 výběrů měsíčně úplně bez poplatků. V případě, že budete potřebovat vybrat z cizího bankomatu,  zdarma je až pět výběrů v České republice, pokud je karta aktivně používána. Patříte mezi zájemce o zřízení trvalých příkazů, SIPO a inkasa? Pravidelné platby jsou také zcela bez poplatků.

Fio banka má k dispozici i mnoho poboček, kde si můžete vybrat hotovost, nebo se přeptat na nějaké problémy či služby osobně. Výběry hotovosti na pobočce jsou nad 1000 Kč zdarma. Jedná se o CZK měnu. Vklady a výběry mohou provádět majitelé účtu nebo oprávněné osoby. Europlatby systémem TARGET2  mají stanoven poplatek maximálně 50 Kč.

Osobní účet od Fio banky si kromě české měny můžete založit i v cizích měnách. Jednoduše tak získáte účet v EUR, USD, GBP, PLN a HUF. Účet u Fio banky se dá založit osobně na pobočce nebo online.

You may also like...