Česká spořitelna

Česká spořitelnaČeská spořitelna vstoupila do finančního světa v naší republice již v roce 1825. Česká spořitelna se však u v současné době drží na předních pozicích zájmu klientů o široké portfolio nabízených bankovních služeb.

Česká spořitelna má připraveno mnoho fungujících finančních produktů, zejména se jedná o půjčky pro podnikatele i fyzické osoby, běžné účty, hypotéky České spořitelny, spořící účty, účty v cizí měně a různé možnosti investování na burzách a na investičních trzích.

V roce 2000 se  Česká spořitelna stala součástí Erste Group, tedy poskytovatele finančních služeb. Česká spořitelna se může chlubit mnohými cenami za poskytování svých služeb – Nejdůvěryhodnější banka roku, Banka roku, Hypotéka roku a jiné.

Česká spořitelna – spoření a penze

Pokud chcete zhodnocovat vaše volné finance, můžete tak učinit v rámci důchodového spoření ve II. pilíři nebo se zajímejte o založení stavebního spoření od Buřinky. Není nouze ani o využívání spořících účtů či o sjednání životního pojištění Flexi nebo kapitálového životní pojištění Kapitál.

Běžné účty u České spořitelny

Osobní účet ČS II je možné zřídit každému zájemci. Každý klient automaticky obdrží základní balíček pro potřeby transakcí na účtu. Pokud vám nebude stačit obsah tohoto balíčku, lze si dokoupit i další služby.

Česká spořitelna také nabízí internetový osobní účet ČS – iÚčet, určený zdarma pro klienty, kteří potřebují a využívají bezhotovostní platby. Česká spořitelna nabízí založení běžného účtu i v cizí měně. Pro běžné účty mají klienti k dispozici internetové bankovnictví po 24 hodin denně, dále mobilní banku pro telefony s operačním systémem iOS (iPhone) nebo Android a telebanking. Služba Mobito zase umožňuje dobití kreditu pro telefonu. Běžné účty u České spořitelny dávají k dispozici různé druhy platebních karet.

Úvěry a půjčky od České spořitelny

Půjčky od České spořitelny se dají získat na cokoliv potřebujete. Banka má pro zájemce připraveno hned několik druhů půjček pro fyzické osoby a pro podnikatele. Není problém si požádat o hotovost, spotřební úvěr nebo hypotéku.

Osobní půjčka se vyřizuje rychle a snadno. Spotřebitelský úvěr by měli preferovat zájemci uvažující o pořízení konkrétní věci nebo služby, protože získají výhodnější úročení. Úvěr od Buřinky vás může zbavit shánění financí na náklady spojené s bydlením.

Pomocí konsolidace půjček od České spořitelny se sloučí vaše dosavadní úvěry, půjčky, kontokorenty a kreditní karty až do částky 600 000 Kč. Kreditní karta Odměna se dá využít pro běžné nákupy čehokoliv. Hypotéka u České spořitelny je k mání bez zástavy nemovitosti až do částky 800 000 Kč. Peníze z hypotéky se využívají na rekonstrukce i nové stavby.

Kontokorent a pojištění u České spořitelny

V rámci fungujícího běžného účtu se dá požádat také o kontokorent, umožňující čerpání financí až do mínusu v době, kdy potřebujete peníze, které byste jinak neměli. Pro Osobní účet ČS se dá sjednat také cestovní pojištění na cesty do zahraničí, pojištění pravidelných vkladů, pojištění karty apod.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..