Mikropůjčky s krátkou dobou splatnosti vám poskytne BezBanka.cz

bezbanka.cz - půjčky bez banky
bezbanka.cz - půjčky bez banky

Mikropůjčky lze obecně charakterizovat jako půjčky, jejichž splatnost se pohybuje v řádu 7 až 30 dnů. Tento typ půjček je určen zejména osobám, které potřebují rychlou finanční injekci pro pokrytí nejrůznějších výdajů. Jak již samotný název napovídá, nebude se jednat o půjčky, jejichž hodnota se pohybuje v řádech deseti nebo statisíců. Mikropůjčky jsou nejčastěji poskytovány v rozmezí od 500 do 10 000 Kč. Jednou ze společností, jež se na tento finanční produkt specializuje, je i BezBanka.cz. Pojďme se nyní společně podívat, kdo může o finanční injekci žádat a jak samotnou žádost vyplnit.

Připravit se, začínáme!

Jako první je na oficiálních stránkách společnosti BezBanka.cz nutné kliknout na odkaz „Vyplnit žádost“. Ten vás přesměruje ke snadnému a přehlednému formuláři, jehož vyplnění vám nezabere více, než pár minut. Po kliknutí na velké modré tlačítko „START“, vyplníte své osobní údaje, navolíte objem finančních prostředků, které si budete chtít vypůjčit a určíte si také délku splatnosti. Jakmile žádost odešlete, počkáte si několik málo minut na její schválení a následné odeslání peněz na váš bankovní účet. Společnost spolupracuje s nebankovním poskytovatelem půjček NetCredit.cz, takže si můžete být jistí, že se během procesu schvalování a vyřizování žádosti nevyskytne žádný nečekaný problém.

Charakteristika mikropůjčky od BezBanky.cz

Mikropůjčka je určena všem osobám, které mají trvalý pobyt na území České republiky a je jim mezi 20 až 65 lety. Žadatelé mohou získat finanční injekci ve výši 1 500 až 12 000Kč a to se splatností od 1 po 30 dnů. Půjčka bude poskytnuta pouze osobám, které nemají aktivní záznam v registru dlužníků a mají pravidelný příjem, který mohou doložit.

Zkušenost paní Blanky z Hodonína: O mikro-půjčku u společnosti BezBanka.cz jsem žádala v tíživé finanční situaci. Jelikož mi scházely peníze do výplaty, mikropůjčka mě doslova a do písmene zachránila od mnohem větších komplikací.

You may also like...