MONETA Money Bank

ge-money-bankGE Money Bank je bankou plnou finančních produktů pro fyzické osoby, ale také pro malé a  střední firmy nebo podnikatele. GE Money Bank nabízí zajímavé finanční produkty ve spojení s využíváním moderních technologií. Zajištěna je spolehlivost ve finanční oblasti banky.

Do banky není problém zajít požádat o založení osobního běžného účtu, o půjčky, kreditní karty (o jednom z produktů bylo psáno zde), spořící účty a termínované vklady. V GE Money Bank vyjdou vstříc každému.

Osobní bankovní účty u GE Money Bank

Osobní účty od GE Money Bank se nabízejí v různých variantách a klienti se mohou těšit, že ušetří nějaké bankovní poplatky. Obsluhování účtů lze provádět díky přímému bankovnictví.

Běžné účty Genius mohou využít všichni zájemci. Flexikredit je označením pro kontokorent, který umožní povolení přečerpávat účet do mínusu až do sjednané částky. Kontokorent využijete v době, kdy budete potřebovat extra peníze. U kontokorentu se nevyžaduje zajištění majetkem a ani ručitelskými závazky. Nemusíte se starat o pravidelné splácení, kontokorent je důležité splatit v domluveném termínu – dostanete se do plusu.

Genius Student je účet pro studenty s věkem od 15 do 27 let s několika výhodami – například je vedení účtu zdarma a rovněž všechny výběry z bankomatů GE Money Bank se provádějí bez poplatků. Dětský účet má také vedení účtu zdarma a bude se líbit dětem, uvažujícím o hospodaření se svými penězi.

Platební karty u GE Money Bank

GE Money Bank nabízí ke svým účtům kreditní karty a debetní karty. S kartami se nemusíte starat o dostatečnou hotovost pro placení a jsou vám kdykoliv k dispozici – pro placení v obchodech i v eshopech. Kreditní karty od GE Money Bank nabízí bezúročné období až 50 dnů. Vynaložené peníze můžete získat zpátky díky věrnostního programu bene+.

Hypotéky od GE Money Bank

Hypotéka je dobrým způsobem, jak si už nyní splnit své sny o bydlení. Hypotéky od GE Money Bank se dají použít na financování výstavby nových nemovitostí i na rekonstrukce a modernizace stávajících. Vyřízení hypotečního úvěru a odhad nemovitosti jsou zdarma. Úroková sazba je stanovena od 2,24 %  za rok. Můžete si také požádat o refinancování hypoték a americkou hypotéku.

Spoření u GE Money Bank

Spořící účty od GE Money Bank nabízejí vyšší zhodnocení, než můžete očekávat u běžných účtů. Založení, vedení i zrušení spořících účtů je bez poplatků. Termínované vklady se nabízejí klientům banky s garantovaným výnosem na sjednané období. Mezi další spořící možnosti se řadí stavební spoření nebo doplňkové penzijní spoření.

Osobní bankovní půjčky u GE Money Bank
GE Money Bank má k dispozici hned několik druhů půjček s poměrně nízkým úročením. Peníze z půjček se dají použít libovolně – neuvádí se účel použití. K výhodám půjček patří, že nemusíte obstarávat ručitele (tzv. krátkodobé půjčky bez ručitele).

Vyřízení půjčky je rychlé a peníze můžete mít i do pěti minut od podepsání smlouvy. Půjčky se dávají v částkách od 30 000 Kč do 600 000 Kč. U GE Money Bank si můžete zajistit i konsolidaci půjček s dobou splácení až na 96 měsíců.

1 Response

  1. jaroslav havlík napsal:

    nemohu se přihlásit na svuj účet do internet banky dříve to bylo jednoduché

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..