Půjčky na vyplacení exekuce

Půjčky na vyplacení exekuce
geralt / Pixabay

Půjčky na vyplacení exekuce u nás poskytují jen některé nebankovní společnosti a to proto, že se jedná o poměrně rizikový typ úvěrů. Většina velkých nebankovní společnosti Vám na exekuci nepůjčí a banky už vůbec ne.
Třeba se obrátit na specialisty případně menší nebankovní subjekty, které jsou ochotny půjčovat i těm, kteří mají finanční problémy. Většinou se dá půjčit buď menší částka do 25 000 Kč bez ručení, kdo chce víc, musí založit nemovitost.

Jako půjčky na vyplacení exekuce lze použít například bezúčelové nebankovní úvěry s limitem do 25 000 Kč, které získáte i bez registrů, čili poskytovatel nezkoumá aktuální finanční situaci.

Takové úvěry si umíte půjčit velmi rychle a hotově, může jít o krátce i dlouhodobé úvěry se splatností od pár měsíců do několika let. Nevýhodou je úrok a to proto, že jsou to rizikovější úvěry, čili třeba počítat s úroky i několik desítek procent.

Kromě toho nebankovní společnosti nabízejí i specializované úvěry na exekuce. Nejde ale o běžné nebankovní společnosti, ale o specializované nebankovní firmy, které se orientují na vyplacení exekuce a vybaví vše za Vás.

V tomto případě nejde o vyplacení Vám, ale nebankovní společnosti za Vás vše vyřídí a vyplatí exekuci, přičemž následně již splácíte novou půjčku přímo jí. Zde je výhodou, že nemáte s exekucí starosti, na druhou stranu je třeba vyplacení zkontrolovat.

Pokud si potřebujete půjčit menší částku, tak stačí většinou nebankovní společnosti dokladovat příjem a není třeba založit nemovitost nebo hledat ručitele. V případě, že nevíte příjem a jeho výši dokladovat nebo pokud potřebujete více peněz, bude třeba najít ručitele.

Při vysokých úvěrů nad několik desetitisíc Kč si už třeba vzít půjčky na vyplacení exekuce, které budou zaručeny právě zástavním právem k nemovitosti a půjčit si můžete až do 50 % její hodnoty.

You may also like...