Jaké produkty nabízí ČSOB banka?

Pokud bychom měli vytvořit trojici největších a také nejznámějších bank na našem trhu, rozhodně zde nebude chybět ČSOB banka. Tedy bankovní dům, který se může pyšnit stabilitou, velikostí a také širokou škálou poboček.

Co však klienty zajímá, to jsou produkty. A proto se právě na ně zaměříme, a to v oblasti osobních financí – i přesto, že se banka specializuje i na ty firemní.

Bankovní účty jsou základ

Není třeba říkat, že to hlavní, co nám může tato banka nabídnout, jsou bankovní účty. Zde je tím hlavním produktem takzvané Konto, které však má i několik podkategorií, jako například:

Jednotlivé možnosti se poté týkají nejenom věku toho, kdo účet vlastní, ale třeba i jeho požadavků. A to s ohledem na četnost využití, stejně jako i s ohledem na to, jaké služby v souvislosti s daným kontem vlastně hledáme.

ČSOB banka nabídne i zajímavou škálu půjček

S financemi přímo souvisí také úvěrové produkty. Je-li ČSOB banka něčím unikátní, tak opět širokou škálou úvěrových produktů. Hlavním produktem jsou flexibilní půjčky, stejně jako půjčky na cokoliv. Ty jsou následně doplňovány i variantami účelovými. Nejvyužívanější z nich je nejenom půjčka na bydlení, ale také různé finanční rezervy, které souvisí třeba s kontem studentským. Možnosti úvěrů doplňuje i varianta konsolidace, tedy sloučení vašich stávajících půjček.

Spořit u ČSOB se vyplatí

Třetí stěžejní službou banky jsou produkty spojené se spořením našich finančních prostředků. I zde máme jako klienti možnost výběru hned z několika jasně specifikovaných variant. Jedny z nejvyužívanějších jsou jistě stavební spoření, stejně jako podílové fondy, nebo produkt nesoucí název Plán pro život. Jedná se o dlouhodobý spořicí plán, o kterém banka říká toto: „Doporučíme vám rozložení vašich jednorázových i pravidelných investic. Okamžitě uvidíte výši zhodnocení u každého vybraného produktu/investice. Libovolně si můžete měnit délku spoření ke splnění krátkodobých i dlouhodobých snů a cílů.

Jednoduchá správa produktů je samozřejmostí

Co vše nám ve svém základu může banka nabídnout, to již víme. Zapomínat ale nesmíme ani na doplňkové služby, jako jsou platební karty, možnosti pojištění, nebo financování našeho bydlení. To vše navíc můžeme jednoduše spravovat prostřednictvím internetového, nebo mobilního bankovnictví. A to vše vede k tomu, že ČSOB banka skutečně moderním bankovním domem na našem trhu, který určitě můžeme doporučit všem, kdo hledá kvalitní služby.

Zároveň je ale třeba myslet na to, že se stále jedná o jednu z velkých bank, se kterou jsou mnohdy spjaty nejenom poplatky, ale třeba i menší úročení v rámci účtů a spořicích produktů. I to je dobré brát při výběru v potaz, jelikož jedině tak se skutečně nespálíme.

You may also like...