Jaké možnosti v oblasti financí nabídne Reifeizen banka?

Reifeizen banka nabízí i úvěry pro studenty
Kaboompics / Pixabay

Reifeizen banka, tedy přesným názvem Raiffeisen bank je poskytovatel bankovních služeb, který má samozřejmě pobočky také u nás a tak nám nabídne možnost využívat celé řady produktů v oblasti osobního bankovnictví. Vše začíná nabídkou základní, kam logicky patří běžné účty. V rámci nich nabídne banka takzvané eKonto, které může mít několik variant, a to takových:

  • Komplet
  • Smart
  • Student

Samozřejmě každé možnost má jiné priority. U některých je cílem zaměřit se na základní lowcost služby, i jiných pokrýt potřeba pravidelné správy peněz. To umožní mimo jiné i možnost využívat internetové a mobilní bankovnictví.

Reifeizen banka nabídne také úvěrové produkty

Druhou oblastí našeho trhu jsou samozřejmě také úvěrové produkty. V rámci nich začneme klasickou půjčkou. Ta může mít hned několik podob, přičemž nejvyužívanější možností je půjčka na cokoliv, stejně jako existuje i druhá varianta, a to finanční rezerva. Vše poté doplňuje také služba refinancování půjček, kdy si lze k bance převést nevýhodné úvěrové produkty. Tuto oblast také doplňuje i poměrně bohatá nabídka kreditních karet, které přinášejí i několik výhod.

Do segmentu úvěrů ale patří i služby financování pro ty, kteří si chtějí splnit sen o vlastním bydlení. Na mysli máme samozřejmě hypotéky, které mohou být využity jak na stavbu nebo koupi nemovitosti, tak Reifeizen banka nabídne i varianty, kdy není problém mít peníze na cokoliv. Tedy kdy lze využít takzvanou americkou hypotéku (stejnou jako nabízí i hypotéka od KB).

Peníze lze také výhodně zhodnocovat

Zmíněnými službami nabídka banky rozhodně nekončí, jelikož mezi další patří oblast spoření a financování. Ta je určena pro každého, kdo má kapitál a chce z něho získat mnohem více. Bližší informace samozřejmě podává už i samotná banka: „Hledáte způsob, jak výhodně zhodnotit své úspory? Chcete spořit, ale nevíte na koho se obrátit? Láká vás investovat, ale nemáte čas studovat potřebné informace a navíc se obáváte, že byste mohli prodělat? Vyberte si z naší nabídky.“

Mezi nejzajímavější možnosti investic určitě patří třeba podílové fondy, stejně jako zajištěné investice, nebo investiční certifikáty. Pro toho, kdo chce riskovat méně, je jako stvořené spoření klasické.

Nechte se pojistit

Aktuálně se dostáváme k poslední klíčové nabídce, kterou má Reifeizen banka ve svém portfoliu. Je to oblast pojišťovacích služeb. Mimo klasiky, jako je třeba pojištění vašeho majetku, je k dispozici i životní pojištění, které chrání vás a vaši rodinu, a to hlavně po finanční stránce. Pozitivní zprávou v tomto segmentu je to, že pojistné produkty lze snadno a jednoduše zřídit online, z pohodlí domova. Samozřejmě jak s ohledem na vaše konkrétní požadavky, tak i s ohledem na konkrétní parametry pojistky, které si lze pomocí formuláře jednoduše a přehledně navolit.

You may also like...