mBank – mHYPOTÉKA light

mHypotéka
mHypotéka

Hypotéka na dům, byt, rekonstrukci a všeho dalšího točícího se kolem vysněného bydlení. plánujete bydlet brzy, ale nemáte dostatek finančních prostředků? V současné době jsou vyhledávané hypotéky na bydlení, protože si můžete dopřát bydlet ihned ve vlastním a následně se staráte o řádné splácení. I hypotéky jsou rozdílné a čím výhodnější bude pro vás, tím lépe – méně zaplatíte!

mHYPOTÉKA light bez zbytečných poplatků

Ano, žádné zbytečné poplatky. To slibuje mHYPOTÉKA light, kde je vyřízení a poskytnutí zdarma. Zadarmo budete mít i další služby v rámci hypotečního úvěru. Půjde o založení a vedení úvěrového i osobního účtu, veškerá čerpání hypotéky a o elektronické výpisy.

Dále můžete zdarma skládat také mimořádné splátky. Žadatel o hypotéku musí splňovat tyto kriteria:

  • být plnoletý,
  • být způsobilý k právním úkonům,
  • vyžaduje se prokázání stálého zdroje příjmů.

Hypoteční úvěr od 200 000 Kč

Minimální výše hypotečního úvěru může činit 200 000 Kč, maximálně se může půjčit 80 % hodnoty zastavované nemovitosti. O tom, jakou částku dostanete, rozhoduje schopnost splácet.

Hypotéku do 50 % hodnoty zástavní nemovitosti v celkové výši až 3,5 mil Kč lze vyřídit bez doložení potvrzení o výši příjmů. Dobu splatnosti hypotéky si můžete sjednat od dvanácti měsíců do čtyřiceti let. Maximální dobu splatnosti také limituje věk 70 let pro nejstaršího žadatele ke dni celého splacení hypotéky.

Úroky a zajištění hypotéky

Garanci úrokové sazby budete mít na 30 dnů zdarma. Měsíční splátku si můžete předem spočítat na hypoteční kalkulačce. Úroková sazba se aktualizuje podle vývoje ceny peněz na trhu, běžně je nižší než fixní.

Variabilní úroková sazba se dá zdarma kdykoliv přeměnit na fixní. Hypotéka se zajišťuje zástavním právem k nemovitosti. Může se jednat i rozestavěnou nemovitost na území České republiky.

mHYPOTÉKA light bez zbytečných poplatků

mHYPOTÉKA light bez zbytečných poplatků

 

You may also like...