ČSOB – Půjčka na cokoliv

ČSOB Půjčka na cokoliv
ČSOB Půjčka na cokoliv

Toužíte si koupit nové auto, nové elektrospotřebiče do domácnosti, nový notebook, hrací konzoli, anebo snad zájezd first minute na léto s výraznou slevou? Pokud nemáte momentálně peníze a myslíte si, že vám splácení půjde lépe, než dlouhodobé spoření, zkuste půjčku na cokoliv od ČSOB.

Půjčka na cokoliv se splátkami až na sedm let

ČSOB půjčka na cokoliv je jednoduchá a rychlá půjčka pro vaše momentální potřeby. Minimální výše půjčky může činit 20 000 Kč, získat můžete i 600 000 Kč bez zajištění. Jedná se o bezúčelovou půjčku, takže je skutečně na cokoliv a libovolně využitelná. Peníze budou poukázány na vaše konto v této bance.

Půjčka se splácí pravidelnými měsíčními splátkami, výši splátek si určíte sami. Doba splatnosti může činit jeden rok až sedm let. Předčasné splacení je povoleno. Čerpání bude provedeno jednorázově, a to převodem vypůjčené sumy na váš účet – vše proběhne okamžitě po schválení žádosti. S penězi můžete libovolně nakládat už v den, kdy podepíšete smlouvu.

Půjčka s výhodnými úroky

U půjčky na cokoliv od ČSOB můžete počítat s výhodnou roční úrokovou sazbou od 8,9 %.

K podmínkám poskytnutí půjčky se řadí věk od osmnácti let výše. Od žadatelů o půjčku se vyžaduje:

  • mít zřízeno ČSOB Konto nebo ČSOB Aktivní konto,
  • předložit dva doklady o své totožnosti, například občanský průkaz, cestovní pas, řidičský průkaz
  • budete dokládat potvrzení o vašich příjmech,
  • případní ručitelé a spoludlužníci rovněž doloží své příjmy.

O půjčku si zažádáte v pracovní době na některé z poboček ČSOB.

Uzavřeli jste půjčku na více let a bojíte se, že nebudete schopni vždy včas zajistit splácení? Stát se může skutečně cokoliv, ale existuje možnost se dát pojistit také pro případ ztráty zaměstnání a případy pracovní neschopnosti. V této době pak budete mít klid s placením.

Půjčka na cokoliv se splátkami až na sedm let

Taken / Pixabay

You may also like...