GE Money Bank – Dětský účet Genius

GE Money Bank
Dětský účet Genius GE Money

I vaše děti se mohou naučit hospodařit, jestliže jim zřídíte některý z dětských účtů. GE Money Bank nabízí Dětský účet Genius. Kromě toho si budou šetřit, jak jinak než výhodně.

Dětský účet Genius od GE Money Bank s výběrem kapesného

Dětský účet Genius od GE Money Bank je určený pro děti do patnácti let. Jakmile dětem bude osm, mohou si vybírat z bankomatu nastavené kapesné. Dětem nebude dělat výběr z bankomatu problémy, vždyť si poradí s moderními technologiemi už od útlého věku. K výhodám Dětského účtu Genius od GE Money Bank je zřízení, vedení a zrušení účtu zdarma. Na pobočce můžete učinit jeden vklad a jeden výběr hotovosti zdarma. Děti se naučí nakládat s penězi, současně nejsou peníze vázány žádnou výpovědní lhůtou.

Dětský účet Genius od GE Money Bank a další výhody

S účtem budou nakládat rodiče. Zdarma získáte platební kartu Dětské Maestro, která je určená jenom k výběru hotovosti z bankomatů a také na dobíjení mobilního telefonu až do daného celkového limitu 2000 Kč za měsíc. Zdarma budou také dva výběry z bankomatů u GE Money Bank v ČR měsíčně a také  měsíční výpis, který vám bude zaslán elektronicky nebo poštou. Všechny příchozí platby na účet nebudou mít žádný poplatek. Očekávat můžete výhodné úročení – 2,50 % p.a. z kreditní částky do 29 999,99 Kč a 0,01 % p.a. z kreditní částky od 30 000 Kč. Zadarmo bude také pojistný program Dětské pojištění, kde se pojistí trvalé následky úrazu do částky 200 000 Kč – pojistné bude hrazeno od GE Money Bank.

Můžete si ovšem i připlácet nebo založit Pojistný program Dětské pojištění Plus, který má rozšířené krytí. V den 15. narozenin dítěte se účet automaticky převede na výhodný účet Genius Student a číslo účtu zůstane stejné. Osobní schůzku si můžete sjednat na nejbližší pobočce GE Money Bank v místě vašeho bydliště.

Dětský účet Genius

White77 / Pixabay

You may also like...