mBank – Osobní účet mKonto

mBank - Osobní účet mKonto
geralt / Pixabay

Potřebujete spolehlivý osobní účet pro vaše platby, placení a výběry? Osobní účet mKonto patří k nejlevnějším variantám mezi osobními účty v naší republice. Co zajímavého má pro vás připraveno mKonto od mBank? Především nebudete nuceni platit žádné zbytečné poplatky za vedení mKonta.

Osobní účet mKonto se sjednává zcela zdarma a bez poplatků.  Ani za vedení účtu nebudete nic platit. Založení osobního účtu mKonto je rychlé a velice jednoduché. Máte hned několik možností sjednání a můžete si vybrat vám nejvíce vyhovující druh. Za prvé je možné si založit účet v online rozhraní webových stránek mBank. Můžete si zvolit variantu bez smlouvy nebo se smlouvou. Pokud budete trvat na smlouvě, bude vám dopravena kurýrem na vámi udanou adresu bydliště. Osobní účet mKonto se dá zajistit také díky obchodním místům mBank – mkioskům.

mKonto se dá komfortně ovládat pomocí internetového bankovnictví, nebo díky aplikacím iOS a Android. Takto budete mít svůj Osobní účet mKonto nestále sebou a budete ho využívat kdykoliv. Zároveň vás nepřekvapí žádné zbytečné a skryté poplatky.

Založení a vedení účtu mKonto je zdarma. Zrovna tak jsou zdarma příchozí a odchozí platby v rámci ČR, nastavení i platby inkasních plateb, SIPO a trvalých příkazů. Osobní účet mKonto vám připraví bezkontaktní platební kartu Visa Classic zdarma. Každý měsíc získáte elektronické výpisy zadarmo, budou chodit na vaši emailovou adresu. Osobní účet mKonto povoluje sjednání spoluvlastníka nebo disponenta účtu. Tato služba se dá využít především v rámci rodiny, partnerů apod.

O platební kartu si můžete požádat již při zakládání účtu, nebo kdykoli později – stačí se přihlásit do svého internetového bankovnictví. Získáte zdarma embosovanou platební kartu a zadarmo budete mít až 3 výběry měsíčně z volitelného bankomatu v ČR. Platby v rámci mBank probíhají ihned.

You may also like...