Cestovní pojištění od Ergo boduje i díky bonusům!

Zodpovědný cestovatel ví, že za hranice České republiky nesmí vyjet bez řádného cestovního pojištění. Proč? Hrozí, že se z dovolené vrátí s několika milionovým dluhem. Aby ho pojistka kryla, musí se vztahovat na co nejvíce rizikových událostí. Právě proto boduje nabídka od pojišťovny Ergo. „Myslí“ na škody, které způsobí cestovatel sám i na jeho osobní věci.

Optimální nastavení

Cestovní pojištění od ERGO pojišťovny má pro léčebné výlohy pojistný limit 5 000 000 korun. Jedná se o částku, která v pohodě pokryje i náklady na složité operace, transport do ČR a další výdaje. Pojišťovna ho nabízí hned v několika tarifech. Je zajímavostí, že například pro cesty do oblíbených turistických destinací, jako jsou Egypt, Izrael, Maroko, Tunis aj. je cena pojistky stejná, jako pro cesty po Evropě.

Nejobsáhlejší je pojistka v tarifu ALL. Její součástí jsou totiž tři doplňkové pojistky. Jedná se o úrazové pojištění, pojištění zavazadel (kryje škody při jejich zničení, ztrátě, zpoždění) a pojištění odpovědnosti (více o něm v tomto článku). Díky tomu nabízí komplexní ochranu na cestách.

Až 5 osob najednou

Ergo u cestovatelů boduje i rychlostí vyřízení. Podívejte se, jak snadno lze uzavřít cestovní pojištění online. Je nutné si vyhradit jen několik minut času, smlouva vám přijde okamžitě na e-mail, je platná od druhého dne. V rámci jedné smlouvy můžete bez problémů pojistit až 5 osob. Skrze stránky si také lze smlouvu rychle vytisknout.

 

Jak se zachovat v problémové situaci?

Ve VPP pro cestovní pojištění Ergo jasně definuje, v jakých situacích pojistka platí. Pročtěte si je před uzavřením smlouvy. Když se na cestě dostanete do problémů, co nejdříve kontaktujte asistenční službu. Řiďte se pokyny operátora. Pokud byste to neudělali, nemuselo by dojít k pojistnému plnění. O všem se také snažte dělat důkazy. Vhodné jsou zejména fotografie.

You may also like...