Půjčka v insolvenci

Půjčka v insolvenci je velkým lákadlem

Každému z nás by se mohlo jednou přihodit, že mu dojdou peníze těsně před výplatou, že bude muset hradit náklady na léčení či se dostaneme do jiné tíživé finanční situace. Řekněme si narovinu, že jeden trn v patě se dá ještě vytáhnout a ránu zalepit náplastí v podobě půjčky, ať už bankovní či nebankovní.

dyž se však tato situace stane vícekrát nebo se v průběhu splatnosti první půjčky dostaneme do velkých problémů, může se stát, že se dostaneme do situaci, kdy nebudeme schopni splácet svoje vlastní finanční závazky. Jenže jak takovou situaci vyřešit?

Ještě v nedávných letech byli lidé, kteří se dostali do insolvence, odkázáni na milost a nemilost sami sobě, svým dluhům a věřitelům. Kdo by také půjčil někomu, kdo není schopen svoje závazky splácet. Peněžní ústavy přece nepůjčují ze soucitu, ale kvůli svému podnikatelskému záměru vydělávat peníze na naší potřebě po penězích. V poslední době se však na trhu objevili i společnosti, které půjčí i lidem v insolvenci. Někomu z vás se tento typ půjčky může zdát jako milosrdný počin plný pochopení, jiným jako podvod anebo jako bláznovství někoho, kdo půjčí zadluženému a neschopnému splácet.
Pojďme se proto podívat, jaká je vlastně pravda? Jaké jsou výhody i nevýhody této půjčky a kdo půjčku v insolvenci poskytuje?

Půjčka v insolvenci aneb nejde o podvod?

Půjčka v insolvenci není podvodem. Jde o skutečnou půjčku, kterou poskytují nebankovní společnosti. Ty totiž mohou díky svým podmínkám kladeným na žadatele půjčovat široké škále osob. Žadatel totiž musí splňovat jen:

 • Dosahovat potřebné věkové hranice (většinou 18 let)
 • Často musí mít i bydliště na území ČR či zde mít aspoň pracovní povolení
 • Mnohdy bývá podmínkou i vlastnictví bankovního účtu

Nebankovní společnosti nenahlížejí do registru a tím pádem mohou půjčku poskytnout i osobě v insolvenci. Jde samozřejmě o menší částky s kratší dobou splatnosti. Půjčky jsou velmi podobné klasickým rychlým nebankovním půjčkám.

Půjčka v insolvenci a její výhody

Jak již bylo řečeno, půjčka v insolvenci toho má hodně společného s rychlou nebankovní půjčkou, protože jde v podstatě o jeden z typů rychlé nebankovní půjčky. A proto má půjčka v insolvenci převážně stejné výhody jako rychlá nebankovní půjčka.
Mezi největší výhodu patří dostupnost půjčky, díky které na ni dosáhne snad každý žadatel, který o půjčku požádá. Důvodem dostupnosti půjčky a také důvodem, proč vám někdo půjčí, i když jste v insolvenci, je nenahlížení do registru dlužníků a celkově neověřování bonity klienta, jeho zadluženosti a schopnosti splácet.
Mezi další výhody patří:

 • Rychlost sjednání
 • Sjednání online
 • Bez uvádění účelu půjčky
 • Bez ručení a jiného zajištění

Nevýhody půjčky

Hlavní nevýhodou půjčky je samozřejmě zadlužení klienta a jeho neschopnost splácet. Pokud si člověk vezme půjčku, i když je v insolvenci, musí o to více dbát na dodržování splatnosti. Nesplácení je totiž sankcionováno nemalými pokutami. Půjčka v insolvenci je také spojená s větším úrokem.

Rychlé finanční půjčky nabízí třeba i Click Credit. Žádost lze podat i online a peníze dostanete během několika málo minut.

Půjčka v insolvenci je velkým lákadlem a zdá se být i vhodným řešením, náročné situace žadatele. Základem je však nedostat se do začarovaného kruhu, a proto více dbát na dodržování doby splatnosti.

You may also like...

19 komentářů

 1. Jarmila napsal:

  po přečtení reaguju a tak se chci zeptat kde mi kdo půjčí když jsem v insolvenci kterou jsem jednorázově zaplatila ale nevím kdy bude odhlášená z registru a potřebuju půjčku na omácnost.Všude se dívají do registru pomůžete?

 2. Jiří Skulina napsal:

  dobrý den, jsem v insolvenci a potřeboval bych nutně půjčku 30000 Kč jsem OSVČ děkuji SKULINA JIŘÍ

 3. Ivana napsal:

  Dobrý den půjčí někde mi 2000 v insolvenci?děkuji jsem v těžké situaci..a mám malý dite

 4. Lukáš napsal:

  Dobrý den
  četl jsem Vaši nabídku. Bylo by prosím možné poskytnout půjčku v insolvenci? Částka tak kolem 5000Kč. Děkuji

 5. Lukáš napsal:

  Nevím na co tady takové stránky jsou,když stejně nikdo nikomu nepůjčí když je v insolvenci.

 6. Dobrý den,můžete mi půjčit 5000kč, když jsem v insolvenci?

 7. Michal napsal:

  Dobrý den, pokud by někdo chtěl půjčit menší částku tzv. Před výplatou, napište. I když jste v insolvenci je tady možnost, většinou 3000 Kč až na 30 dní, po splacení lze zažádat znovu.

 8. Zdenka napsal:

  Píšete že je možné půjčku v insolvenci ale kdo ji poskytuje už né,nikdo nepůjčí a jestli tedy jo tak konkrétně kdo

 9. excel. napsal:

  Potřebujete rychlý a naléhavou půjčku? Z důvěryhodné a spolehlivé úvěru společnosti? Zde je vaše šance získat úvěr, kontaktujte nás emailem pro váš úvěr nyní na email: (excelservices.managementonline@gmail.com)

  nabídka půjčka nyní

 10. zdenek napsal:

  Dobry den mám zájem o půjčku,ale jsem v insolvenci.kontakt tel.603 968 755.email:z.skarka@centrum.cz

 11. Věra Opatrná napsal:

  Dobrý den mám zájem o půjčku.Ale jsem insolvenci.Kontak tel.731 229 115

 12. viky napsal:

  Dobrý den .potřebovala bych půjčku na doplacení insolvence .
  Prosím spěchá.
  Moc děkuji

 13. Bishop Johan napsal:

  Ahoj,

  Hledáte půjčku na splacení účtů nebo na zahájení nového podnikání? Prosím, kontaktujte nás ještě dnes pro další dotazy:
  Bishopjohan900@gmail.com

 14. tana napsal:

  Dobrý den .
  Prosím o půjčku 3000 kč na 20 dnů jsem v insolvenci

 15. tana napsal:

  Dobrý den .
  Hledám touto cestou soukromou osobu ,která by mi poskytla půjčku na konečné doplacení insolvence .Zatím se ozývají jen ti co chtějí poplatky ,kauce ,jistiny,jenže to mě přivedlo do insolvence podvodníci co chtěli poplatek a když ho dostali ,tak se po nich slehla zem.Poplatky předem neplatím .Prosí pomozte mi se zbavit insolvence.
  Moc Vám všem děkuji .

 16. Pepa napsal:

  potřebuji nutně pujčit 3000 kč do výplaty. 10.9.2017 vrátím 4000 kč. děkuji

 17. Zuzana napsal:

  Dobrý den, jsem v insolvenci a nutně potřebuji půjčit 100000 Kč. Pomůžete mi tady někdo? Děkuji za informaci 606506502

 18. Nada napsal:

  Dobrý den, jsem v insolvenci,mam pravidelný příjem, potřebovala bych si půjčit 100.000 Kč.Nemohu však najít žádného poskytovatele.Prosím a dekuji za info.tel 607646021

 19. Světlana Černá napsal:

  Za jakých podmínek půjčite 20000kc v insolvenci?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..