Rychlá půjčka bez poplatku 1 Kč

V posledních letech se staly nebankovní půjčky velmi žádaným finančním produktem. Jejich obliba je dána mnohými specifiky, se kterými se u bankovní půjčky nesetkáte. Tyto specifické vlastnosti nebankovní půjčky tak nejenže představují důvod jejich obliby, ale také jejich výhody a zároveň i aspekty, kvůli kterým se na ně někteří lidé stále dívají nedůvěřivě. Není však důvod, proč se na takovou nebankovní půjčku dívat skrz prsty. Jde pouze o podnikatelský plán společností, které půjčují lidem, kterým by banka většinou nepůjčila. Žadatel se jen k půjčce tohoto typu musí postavit s rozvahou a více dbát na dobu splatnosti a řádné a včasné splácení.

Tématem tohoto článku bude výše stručně uvedený typ půjčky, tedy rychlá půjčka bez poplatku 1 Kč. Zajímá vás, jaká jsou její specifika, výhody či rizika?

Rychlá půjčka bez poplatku 1 Kč a její specifika

Jak již bylo řečeno v úvodu, rychlé půjčky jsou v dnešní době velmi žádané a jsou poskytované nebankovními společnostmi. Jejich hlavním rysem, jak název půjčky napovídá, je rychlost vyřízení. Půjčku totiž můžete získat do několika minut od odeslání žádosti o půjčku.
Stejně tak jsou pro rychlou půjčku bez poplatku 1 Kč specifické malé částky, které se pohybují od 5 000 Kč do 10 000 Kč, a také kratší doba splatnosti pohybující se od 30 do 45 dní. Výše a splatnost půjčky se však liší podle nebankovní společnosti, můžete se tak setkat i s nižšími či naopak vyššími částkami.

Poplatek 1 Kč

U mnohých nebankovních půjček se můžete setkat s verifikačním poplatkem ve výši 1 Kč, který byste měli zaplatit po odeslání žádosti o půjčku (online žádost, SMS žádost nebo individuální vyřízení na pobočce).

Tento verifikační poplatek běžně slouží k ověření identity a účtu klienta. Z logiky věci vyplívá, že je ona částka sice označena jako poplatek, ale s ohledem na jeho výši nejde o poplatek v pravém slova smyslu. Jde pouze o to, aby byla půjčovaná částka poslána na správný účet.

Rychlá půjčka bez poplatku 1 Kč

Jsou však i půjčky, které jsou poplatku 1 Kč zbaveny. Mezi tyto půjčky patří například CreditOn půjčka, Báječná půjčka, Ferratum půjčka a mnohé další.

Výhody rychlé půjčky bez poplatku 1 Kč

Mezi výhody tohoto typu půjček patří výše uvedená rychlost sjednání a osvobození od placení verifikačního poplatku ve výši 1 Kč. Další výhody jsou typické pro rychlé nebankovní půjčky a patří mezi ně:

  • Snadná dostupnost půjčky
  • Většinou bez nahlížení do registru dlužníků
  • Většinou bez dokládání příjmu
  • Bez ručitele a jiného zajištění

Nevýhody půjčky

Nevýhody rychlé půjčky bez poplatku 1 Kč jsou stejné jako u klasických nebankovních půjček. Jde tedy vyšší úrok než u bankovní půjčky a o sankce a pokuty při nesplácení půjčky.
Jak často u těchto půjček opakujeme, rychlá půjčka bez poplatku 1 Kč se vám může stát rychlým řešením nečekaně vzniklé finanční situace. U takové půjčky si však musíte pečlivě číst smluvní podmínky a půjčku včasně splácet.

Jak získat půjčku bez poplatku 1 Kč?

geralt / Pixabay

You may also like...