Pojištění vám zajistí klidný spánek za všech okolností

Přejete si klidný spánek i v době, kdy se vám stala nepříjemná životní událost? Myslete dopředu a nezapomeňte na základní pojištění, které by měl mít každý z nás. Jedině tak si v případě životních peripetií zajistíte úsměv na tváři.

Pojištění majetku

Chcete mít klid, a každý večer usínat s pocitem, že ať se děje, co se děje, můžete se spolehnout na jistotu, že váš majetek je vhodně zajištěn proti nenadálým situacím? Pojištění majetku vám ochrání dům i byt před živly jako je povodeň, bouře nebo oheň, ale také domácnost a její vybavení. Nečekejte na náhodu. V případě těžké životní situace vám nezůstanu než oči pro pláč, ale můžete se opřít o jistotu pojistného plnění.

Pojištění majetku a odpovědnosti

Víte o tom, že existuje pojištění, které v sobě zahrnuje dvě základní pojistky, které bychom měli mít všichni? Bezpečný domov vám pojistí nejen nemovitosti a jejich vybavení, ale zdarma získáte i pojištění občanské odpovědnosti, a to s limitem až 10 milionů korun. Pojistit si přitom můžete kromě rodinného domu a bytu i nemovitost ve stavbě, domácnost, garáž nebo dokonce vybavení kanceláře či ordinace. Klidný spánek každý den zažije jen ten, kdo je pojištěn.

Pojištění majetku a odpovědnosti

Pojištění majetku a odpovědnosti

Pojištění odpovědnosti

Pojištění odpovědnosti občana za škodu v běžném občanském životě potřebují všechny běžné rodiny. Jedná se o jedinečnou službu, kdy máte v jedné ceně ochranu vaší celé rodiny. V případě nepříjemné situace po vás nikdo nevyžaduje finanční spoluúčast, a to v celosvětové platnosti. V ceně pojištění je také odpovědnost za domácí zvířata.

Základ rodinných financí je mít dobré pojištění. Víte o tom, že si jej dnes můžete sjednat i online? Vše vyřídíte v rámci několika minut, kdy potřebujete vyplnit pár základních údajů. Dále už vás čeká jen klid a vědomí, že se máte o koho opřít. V každé situaci.

You may also like...