BB půjčka a její charakteristika

Proč jsou dnes nebankovní půjčky na našem trhu tak oblíbené? Jelikož nabídnou možnost získat peníze rychle, jednoduše a mnohdy za výhodných podmínek. Ukázkou jedné takové společnosti je určitě i BB půjčka. Tento poskytovatel není na našem trhu žádným nováčkem a tak může nabídnout jistoty, profesionalitu, ale i férové jednání. Podívejme se společně na to, jaká je konkrétní charakteristika nabízeného úvěru.

Kolik peněz nám BB půjčka nabídne?

To hlavní, co by nás mělo primárně zajímat, to jsou zcela jistě nabízené částky. Zde je společnost rozhodně zajímavá tím, že pokrývá dva hlavní segmenty půjček. Nabídne nejenom mikropůjčky v řádech tisíců korun. Nabídne také klasickou nebankovní půjčku. Pokud se na nabídku podíváme konkrétně, máme možnost získat sumu od 1 000 do 45 000 korun českých. Konkrétní částku si lze jednoduše vybrat prostřednictvím interaktivního formuláře se záložkami, které ukazují jednotlivá rozmezí.

Požadované peníze lze kombinovat také s termínem splatnosti. Ten může být s ohledem na varianty půjček také různý. U těch nejmenších není problémem vzít si peníze třeba i na dobu 7 dní. Naopak u nejvyšších částek nabídne BB půjčka možnosti splácet po dobu až jednoho celého roku.

Kdo si může požádat?

Dalo by se říci, že vzhledem k charakteru půjčky to může být každý, kdo splní požadovanou hranici 21 let a nemá neuhrazení dluhy po splatnosti. Nejenom zde, ale i u dalších úvěrových společností – bankovních i nebankovních. Další podmínky jsou poté zcela jasné, a to.

  • Nutnost mít tuzemské státní občanství
  • Nutnost mít bankovní účet psaný na naše jméno
  • Nutnost mít stálý a prokazatelný příjem

Pokud splňujete, není nic jednoduššího, než si požádat. To lze jednoduše online, z pohodlí vašeho domova. Žádost o půjčku je jednoduchá a nezabere vám déle, než několik málo minut.

Jak probíhá proces vyřízení?

Rozhodnete-li se si o půjčku požádat, je dobré vědět, jakým způsobem probíhá samotné vyřízení. Prvním krokem je totiž vaše registrace spojená s nutností ověření vašeho účtu. To lze velmi snadno, jelikož z něho pošlete korunový registrační poplatek na jeden z účtů, který vlastní BB půjčka. Následně už se můžete přihlásit a ze zmíněné nabídky si vybrat konkrétní půjčku. Následně se spustí proces schvalování. A jak je to s příjmem? Takto: „Vážíme si soukromí našich zákazníků, proto když při zpracovávání žádostí kontaktujeme zaměstnavatele, nikdy se nepředstavujeme jako nebankovní společnost poskytující půjčky. Pokud je pro Vás pohodlnější, můžete nám zaslat poslední dvě výplatní pásky nebo potvrzení z účtu, na který Vám chodí výplata.“

Výše uvedené skutečnosti rozhodně vedou k tomu, že tento nebankovní poskytovatele patří mezi kvalitní. Lze ho tedy doporučit. Samozřejmě s drobnou výhradou, která je spojena s nutností ověřit účet a s tím, že žádosti jsou vyřizovány jenom v pracovní dny od 8:00 do 16:00.

You may also like...