Česká spořitelna – Internetový osobní účet ČS (iÚčet)

bankovní půjčky znamenají solidnost
geralt / Pixabay

Současným trendem jsou pohodlné a rychlé finanční služby. To vše je možné pomocí telefonu nebo internetovému připojení. Online platby mají stále vzrůstající trend. Pokud patříte mezi osoby, které vše rády zařizují přes internet, můžete se zajímat o speciální osobní účet ČS od České spořitelny.

 Internetový osobní účet ČS zdarma

iÚčet získají aktivní klienti zdarma. V rámci účtu budete mít základní služby automaticky – jde o základní balíček služeb. Jestliže vás budou zajímat i další služby, můžete si vybrat některé z doplňkových služeb a využívat je se stanoveným poplatkem za služby. Nastavení každého účtu se dá změnit kdykoliv během potřeby.

Číslo účtu se nikdy nemění – zůstane navždy stejné. Co obsahuje základní balíček, který má služby zdarma, jestliže dojde ke splnění předepsaných podmínek? Budete mít nárok na odměny za platby kartou – Program Partner, které tvoří několik procent a připíšou se vám na účet. Zdarma budou všechny odchozí a příchozí platby. Lze mít až dva výpisy měsíčně, přístup k bankovnímu účtu 24 hodin denně přes internetové bankovnictví, mobilní a telefonické bankovnictví. K účtu budete využívat bezkontaktní kartu Visa Classic.

iÚčet s mnoha výhodami

Svůj iÚčet si založíte online na internetu. Budete potřebovat dva doklady totožnosti a výpis/smlouvu z vašeho momentálního účtu. iÚčet nejde založit na pobočkách České spořitelny. iÚčet bude zdarma, když zaplatíte kartou aspoň 7 000 Kč měsíčně. Ke splnění limitu se započítávají platby debetní kartou nebo bezkontaktní nálepkou, ale i odchozí splátky z účtu na účet kreditní karty ČS.

Mezi doplňkovými službami najdete například kontokorent, který je dostupný plnoletým osobám. Vybrat si lze službu výběrů z bankomatů bez poplatků, 25 informačních SMS nebo všechny výběry z bankomatů v zahraničí zcela zdarma či za výhodnou cenu.

You may also like...