Běžný účet od Air Bank

air-bankBěžné účty jsou dnes součástí mnohých lidí, aby si snadněji mohli řídit své platby a příjmy. Stačí mít běžný účet a placení je hned snadnější.

Běžný účet od Air Bank se postará o dobré zhodnocení vámi vložených financí. U Air Bank získáte na běžném účtu bonusovou sazbou 1,30 % p.a., což se vyrovná mnohým sazbám spořících účtů. Tato bonusová sazba se ale týká jenom na částky do 100 000 Kč. Splnit se musí také podmínka, že měsíčně zaplatíte pětkrát kartou. Jakmile dojde ke splnění pěti měsíčního placení kartou, můžete se příští měsíc těšit z výhodnějšího úročení běžného účtu.

Běžný účet od Air Bank se nabízí ve dvou tarifech. Sami si můžete vybrat a posoudit, jaký tarif je pro vás ideální a víc se vám hodí. Jedná se o Malý a Velký tarif. Tarif zajišťuje pokrytí všech služeb účtu – vedení běžného a spořícího účtu, vedení platební karty, přístup k internetovému a telefonnímu bankovnictví a k provádění dalších transakcí. K oběma tarifům lze získat až 10 běžných účtů zdarma. Rovněž můžete obdržet i až 3 spořící účty. Nabízí se také vydání a vedení dvou platebních karet.

Malým tarif: platíte nulový měsíční poplatek, zaplatíte jen za vámi využívané služby

Velký tarif: budete platit měsíční poplatek 100 Kč a ten pokryje veškeré pohyby na účtu

Běžný účet je vynikajícím řešením pro každého z rodiny. U Air Bank budete mít za jeden poplatek zřízeno až deset běžných účtů. Zároveň je postačující podepsání jedné smlouvy a účet získáte pro celou rodinu. Finance se následně dají spravovat libovolně a pohodlně online způsobem v době, kdy budete zrovna potřebovat. K tarifu budete mít také 2 karty zdarma a v případě zájmu o víc karet to bude za cenu jednorázového poplatku. Disponenti účtu budou mít k dispozici vlastní přístup do internetového bankovnictví. Platby z rodinného konta se budou provádět zdarma a okamžitě.

You may also like...