Půjčky od Raiffeisenbank

Raiffeisenbank

Raiffeisenbank

Potřebujete půjčit peníze, ale nevíte na koho se obrátit? Můžete využít jedné z nebankovních půjček nebo podat žádost u některé bankovní instituce. Banky mají přísnější požadavky, a proto ne vždy na půjčku dosáhnete. Raiffeisenbank nabízí hned několik úvěrových produktů.

Rychlá půjčka je prvním z řady úvěrových produktů, který si můžete sjednat u Raiffeisenbank – (vyhledejte další produkty Raiffeisenbank). Půjčit si můžete od 20 000 Kč do 500 000 Kč na dobu 6 až 72 měsíců. Po schválení půjčky své peníze obdržíte do 24 hodin. Splátky probíhají pravidelně každý měsíc. Můžete využít možnosti předčasné splátky v jakékoli výši bez poplatku. Pokud budete řádně splácet, tak vám po uplynutí dané doby bude nabídnuto navýšení úvěru. K úvěru je sjednáno základní pojištění schopnosti splácet. Pokud máte zájem o připojištění proti riziku pracovní neschopnosti a riziku ztráty zaměstnání, tak lze sjednat dle aktuálních podmínek banky.

Abyste mohli o půjčky od Raiffeisenbank zažádat, tak musíte splnit podmínky, které si banka stanovuje. Požadován je minimální věk 18 let, jedna návštěva pobočky a předložení dokladu totožnosti. A jaké jsou hlavní výhody Rychlé půjčky? Sjednání i vedení zdarma a možnost předčasného splacení také zdarma.

Účelová půjčka je dalším produktem z úvěrové rodiny. Účelová půjčka na bydlení a rekonstrukce je určena pro všechny, kteří potřebují finance na dokončení svého bydlení. Výše půjčky je od 50 000 Kč až do 1 000 000 Kč. Splácet můžete po dobu od 6 až do 120 měsíců. Čerpání půjčky probíhá na základě předložení dokladu o účelu půjčky. Peníze jsou poté zaslány na účet dodavatele. Půjčku můžete čerpat do doby šesti měsíců po jejím schválení.

Není možné úvěr využít na nákup nevestavěného nábytku, černé techniky, počítače či ojetého auta.

Jestliže si chcete sjednat tento typ půjčky, tak vám musí být minimálně 18 let. Dále je nutné jednou navštívit pobočku Raiffeisenbank a předložit doklad totožnosti a doklad o účelu. Neplatíte poplatek za sjednání ani vedení půjčky. Zdarma k úvěru navíc dostanete základní pojištění schopnosti splácet. Nemusíte ručit nemovitostí. Dočkáte se výhodnější úrokové sazby než u neúčelové půjčky a to až o 2 %.

Osobní půjčka pro naše klienty je název dalšího druhu úvěru. Jak vyplývá, hodí se pro stávající klienty společnosti Raiffeisenbank. Zákazníky láká na jednoduché sjednání přes internetové bankovnictví. Nepotřebujete tedy vůbec navštívit pobočku. Sjednání a vedení půjčky i možnost předčasného splacení je bez jakýchkoli poplatků. Navíc dostanete zdarma základní pojištění schopnosti splácet. Půjčit si můžete od 20 000 Kč do 400 000 Kč. Předem schválenou výši půjčky uvidíte v internetovém bankovnictví. Navíc k půjčce nemusíte dokládat příjem ani účel.

Peníze dostanete do 24 hodin od schválení půjčky. Splácení poté probíhá každý měsíc automaticky z vašeho běžného účtu Raiffeisenbank.

Jistou formou úvěrové služby je i kontokorent a povolený debet. Kontokorentní úvěr vám umožňuje mít po ruce rezervu ve výši až 150 000 Kč. Spodní hranice kontokorentu je 5 000 Kč. Kontokorent můžete využít u běžných účtů Raiffeisenbank. Doba splácení je jeden rok, alespoň jednou ročně se na svém účtu musíte dostat do kladných či nulových hodnot. O splácení kontokorentu se nemusíte starat, jelikož probíhá automaticky, jakmile na běžný účet obdržíte platbu. Podmínky poskytnutí: minimální věk 18 let, doklad o příjmu při větším kontokorentu než 10 000 Kč, doklad totožnosti a účet u Raiffeisenbank.

Povolený debet je služba, kterou platíte pouze ve chvíli, kdy ji využíváte. V současné době se vyhnete poplatku za sjednání. Čerpat můžete finanční částku v hodnotě od 5 000 Kč do 150 000 Kč. Sjednat si jej mohou osoby starší 18 let. jestliže budete chtít čerpat více jak 10 000 Kč, tak musíte předložit doklad o příjmu. Dále potřebujete doklad totožnosti a účet u Raiffeissenbank.

This entry was tagged .

You may also like...