Daňové a finanční poradenství od Business Consulting Plzeň

stevepb / Pixabay

Business Consulting Plzeň je stabilní společnost s dlouholetou tradicí ve svém oboru podnikání a nabízených služeb. Jsme odborníky nejen pro finanční poradenství, ale umíme pomoci i v oblasti pro daňové poradenství. Nabídka služeb v oblasti finanční sféry je stěžejní činnost naší firmy. Nabízíme kvalitní služby za příznivé ceny. K poctivé práci máme kladný vztah a výsledkem našeho snažení je spokojenost zákazníků, zaměstnanců, ale i ostatních zainteresovaných stran.

Kvalitu odvedené práce na poli finančního poradenství, ale i daňového poradenství, si potvrdilo již velké množství spokojených zákazníků ve všech oborech našich poskytovaných služeb. Plzeň a Praha je naším domovem, takže zde máme i silné pole působnosti. Dlouhodobá působnost na trhu nám zajistila nejen dobré jméno v kraji, ale dala nám možnost nabídnout naše služby v rámci celé České Republiky. Služby Business Consulting Plzeň patří mezi vyhlášené.

Každý projekt chceme realizovat tak, abyste na jeho konci byli maximálně spokojeni a mohli nás doporučit ve svém okolí. Nabízíme Vám rychlé a odborné služby finančního poradenství a daňového poradenství za příznivé ceny! Přesvědčte se sami, přijďte si vyzkoušet naše služby v praxi. Ověřte si, že úspora Vašich peněz je pro nás prioritou číslo jedna. Staňte se i Vy spokojeným zákazníkem společnosti Business Consulting Plzeň!

Daňové poradenství

Jsme profesionály v oboru daňového poradenství. Nabízíme Vám pomoc v oblasti daní od komplexního převzetí veškerých Vašich povinností až po individuální poradu v konkrétním případě. Postaráme se za Vás o vše potřebné, kromě placení daní, které bohužel vždy zůstane na Vás.

Poskytneme Vám nejen daňové poradenství, ale i zpracování daňových přiznání, daňové plánování i optimalizaci. Poradíme Vám v oblastech daně z příjmu fyzických a právnických osob, daně z přidané hodnoty, daně z příjmu pro neziskové organizace, daně z nemovitostí i silniční daně a poskytneme i jiné rozsáhlé služby v oblasti daňového poradenství. Činnost společnosti Business Consulting Plzeň je podpořena vynikající orientací ve světě daňových povinností.

K základům námi poskytovaného daňového poradenství patří komplexní služby v oblasti zdanění právnických i fyzických osob, řešení daňové problematiky včetně zpracování stanovisek, analýz i daňové optimalizace, zpracování daňových přiznání ke všem druhům daní i následné zastupování před finančními úřady. Business Consulting Plzeň nabízí svým klientům komplexní služby.

Kvalita a rozsah našich poskytovaných služeb je založena na individuálních profesních schopnostech a zkušenostech odborných pracovníků našeho týmu pro daňové poradenství. Pokud máte zájem o trvalou spolupráci nebo pouze obecné informace o našich poskytovaných službách neváhejte nás kontaktovat emailem, telefonicky nebo po předchozí domluvě přímo osobně!

Finanční poradenství

Finanční poradenství je služba skutečně pro každého z nás, i když si myslíme, že ji nepotřebujeme. Pomáhá nám zvládnout naši finanční situaci a tím předcházet případnému osobnímu selhání, které se týká nejen našich financí. Poskytování nezávislého finančního poradenství je v dnešní době prakticky nutností!

Naše společnost Business Consulting Plzeň poskytuje své služby fyzickým i právnickým osobám. Zaměřujeme se na koncepční řešení jednotlivých osobních portfolií. S našimi klienty spolupracujeme dlouhodobě. Sledujeme všechny novinky a změny českého finančního trhu a našim klientům poskytujeme všechny potřebné a hlavně aktuální informace. Spolupracujeme se všemi kapitálově silnými a dlouhodobě vysoce hodnocenými finančními domy. Naši finanční poradci jsou připraveni udělat rozbor Vaší finanční situace a navrhnout řešení, které bude odpovídat Vašim potřebám.

Naši zaměstnanci mají dlouholeté zkušenosti s poradenskými službami a společnost Business Consulting Plzeň splňuje veškeré potřebné registrace u ČNB. Splňujeme všechna zákonná ustanovení pro výkon činnosti v oblasti poskytování služeb finančního poradenství. Neváhejte a vyzkoušejte naše služby! Jako první službu Vám již nyní nabízíme konzultaci zdarma, při které zjistíme, zda Vám můžeme pomoci. Vy sami zjistíte, zda se Vám spolupráce s námi vyplatí! Naši konzultanti pro finanční poradenství jsou tu pro Vás!

You may also like...