Půjčka Clever bez dlouhé čekací doby a nahlížení do registrů dlužníků

CLEVER pujcka pujci az 60000 Kc
CLEVER pujcka pujci az 60000 Kc

Moderní půjčka by se měla obejít bez hory papírování, dlouhé čekací doby a nahlížení do přebujelým registrů dlužníků. Půjčka Clever je přesně taková. Svým klientům maximálně vychází vstříc od transparentních úvěrových podmínek až po variabilně nastavitelnou dobu splácení.

Chcete i vy okamžitě dostupnou půjčku, která vyřeší vaše potíže s nákupem nového vybavení do domácnosti nebo třeba blížícím se termínem úhrady inkasa? Vyplňte náš jednoduchý formulář a peníze můžete mít na účtu do 24  hodin. Taková šibeniční doba často běžné bance nestačí ani vyplnění všech potřebných formulářů. Náš formulář se vás neptá na žádné zbytečnosti. Jeho vyplnění vám zabere tři minuty. Vyzkoušejte si sami, jak snadné je dostat se k levné a dostupné půjčce!

Půjčka Clever a její výhody

Společnost JET Money s.r.o. (autor oblíbené SMART půjčky) vybrousila svůj nejnovější produkt, kterým je půjčka Clever, až do nejmenších detailů. Podívejme se na hlavní výhody této služby:

  • vysoký úvěrový limit – půjčit si můžete 15 000 až 99 000 Kč
  • žádné omezení úvěrového limitu pro nové klienty
  • variabilní doba splatnosti (12-16 měsíců)
  • rychlost vyplacení finančních prostředků – do 24 hodin
  • žádné nahlížení do rejstříku trestů
  • žádné nahlížení do registru dlužníků
  • bez potřeby ručitele nebo zástavy
  • půjčka dostupná nezaměstnaným, živnostníkům, maminkám na mateřské i dalším „nedostatečně bonitním“ skupinám

Splácení se odehrává vždy měsíčně na účet. Není požadován žádný poplatek za vedení účtu a poplatek za poskytnutí se odvíjí od půjčené částky, tedy pro klienty maximálně spravedlivým způsobem. Vždy dopředu víte, kolik zaplatíte, jaké je RPSN, a bát se nemusíte ani skrytých poplatků.

Půjčka Clever je neúčelová, takže získané peníze lze použít na cokoli bez dokládání účelu. Nikomu nemusíte sdělovat, že tenhle měsíc vám šéf zase neposlal výplatu, nebo že momentálně bojujete s nákupem drahých léků pro babičku a čekáte na plnění od pojišťovny. Vše bude vyřízeno rychle a diskrétně k vaší maximální spokojenosti.

CLEVER pujcka pujci az 60000 Kc

CLEVER pujcka pujci az 60000 Kc

 

You may also like...