Nebankovní půjčky Topfinanc

Řešíte nyní nečekané výdaje a potřebujete půjčit? V bance Vám zamítli žádost o úvěr z důvodu negativního záznamu v registrech nebo nízké bonity? V takových případech můžete využít nebankovních půjček, které záznam v registrech tolerují nebo vůbec neprověřují. Dostupnost nebankovní půjčky je díky benevolentním podmínkám podstatně vyšší, nežli u bankovních úvěrů díky menším nárokům na bonitu žadatele. Nebankovní půjčky rozlišujeme do několika typů a jejich podmínky a úrokové sazby se mohou výrazně lišit. Vyznat se moři nebankovních půjček Vám pomohou na Topfinanc.cz, kde si navíc můžete vybrat z širokého spektra půjček a úvěrů a získat tak nejvýhodnější podmínky na nebankovním trhu.

Potřebujete finance například na opravu nebo koupi nové lednice, pračky či jiného spotřebiče do domácnosti? Nejen v těchto situacích Vám mohou pomoci neúčelové nebankovní půjčky, kde můžete získat bez zajištění až 80000 Kč. Tyto půjčky jsou určeny především pro zaměstnance a podnikatele s doložitelným příjmem. Malé půjčky do 5000 Kč si ale můžete snadno vyřídit online během pár minut bez obvyklého dokládání potvrzení o příjmu. Nebankovní půjčky na Topfinanc.cz Vám umožňují rozložení splátek až na 48 měsíců, ale máte zde i možnost půjčku předčasně splatit bez sankcí.

Plánujete koupit si byt či dům nebo potřebujete finance na rekonstrukci, ale v bance Vám nepůjčí? Nebankovní hypotéky Vám umožňují získat finance na tyto účely, ale můžete je použít na cokoliv jiného, jsou neúčelové a dostupné i těm žadatelům, kteří nemohou (nebo nechtějí) doložit příjem nebo nejsou jinak bonitní pro bankovní produkt. Pomocí nebankovní hypotéky ale také můžete například konsolidovat stávající drahé úvěry a půjčky, protože nabízí podstatně nižší úrokovou sazbu a navíc si zde dobu splácení můžete nastavit až na 20 let. Další použití nebankovní hypotéky může být například pro vyplacení exekuce na bankovním účtu nebo na platě.

You may also like...