Dostupné a rychlé půjčky přes internet

Rychlé a dostupné online půjčky přes Internet
artbaggage / Pixabay

Chybí vám peníze před výplatou (jako v tomto případě) nebo vám nečekaně přišli do cesty výdaje? Rychlé půjčky přes internet mohou být jedním z řešení, které rychle a hlavně jednoduše vyřeší vaše dočasné finanční problémy. Kdo je však vlastně poskytuje a za jakých podmínek? Na našem trhu existují i ​​bankovní subjekty, které poskytují i ​​půjčky přes internet. Klasifikovat je však mezi rychlé nemůžeme, protože mimo dokládání dokladů jako u běžné půjčky budete potřebovat i účet v dané bance, což značně zpomalí celý proces.

Rychlé půjčky přes internet získáte rychle a jednoduše

Kromě toho, samotný proces schválení půjčky zabere většinou ne méně než jeden den. Výhodou takové online půjčky v bankách ZUNO a mBank je však podstatně výhodnější úrok, vyšší maximální poskytovaná částka půjčky a také podstatně flexibilnější splátkový kalendář.

Chcete-li získat rychlé půjčky přes internet, které vám společnost reálně dokáže poskytnout již do několika minut nebo hodin od poslání žádosti, budete muset zkusit nějakou nebankovní společnost, která má tento druh půjčky ve svém portfoliu. Rychlé půjčky přes internet z takových nebankovních subjektů jsou známé především velmi jednoduchými požadavky ze strany společnosti, což zpřístupňuje takovou půjčku nejednou i lidem, kteří mají například zápis v registru dlužníků.

Velmi jednoduchá žádost, kterou vyplníte bez větších problémů přímo přes online formulář společnosti, má obsahovat většinou jen základní informace k identifikaci vaší osoby jako například vaše jméno, adresa, rodné číslo a číslo občanského průkazu. Ve většině případů budete muset do žádosti uvést i přibližný hrubý měsíční nebo čistý příjem, telefonní číslo a email, pomocí kterých vás později společnost kontaktuje.

Během samotného procesu schvalování vás může společnost kontaktovat a vyžádat si od vás případně další informace, které souvisejí s žádostí o tuto půjčku.

Kdo nebankovní společnosti poskytují rychlé půjčky přes internet?

Rychle a jednoduše můžete rychlé půjčky přes internet získat například díky společnosti Půjčkomat nebo Ferratum, které poskytují malé a rychlé online půjčky až do výše 10 000 Kč s lhůtou splatnosti 31, respektive 30 dní u Ferratum.

Samozřejmě, rychlé online půjčky můžete získat i u jiných společností jako je například Cetelem, Home Credit nebo Provident, kde jsou sice přísnější kritéria pro získání této půjčky, avšak klient dostane možnost získat půjčku v podstatně vyšší výšce a s možností rozložení splátek až na několik let. Konkrétně společnost Cetelem takto nabízí rychlé půjčky přes internet až do výše 1 000 000 Kč s lhůtou splatnosti až 120 měsíců, přičemž celý proces schválení ve většině případů nezabere více než několik desítek minut.

Výhody rychlé půjčky přes internet

  • Rychlá a jednoduchá žádost o půjčku
  • Velmi rychlý proces schválení
  • Dostupná až do výšky několika tisíc eur

Nevýhody rýchlé půjčky přes Internet

  • Získáte ji pouze v nebankovních subjektech
  • V případě tzv. mini rychlých půjček přes internet, kde od vás vyžadují minimum dokladů, jsou běžné vyšší úroky a vyšší RPSN

You may also like...