Andělská půjčka pro každého

Andělská půjčka je tu pro vás
Andělská půjčka je tu pro vás

Potřebujete půjčit menší finanční obnos, který by se stal náplastí pro vaši nepříjemnou situaci? Stačí vám 10 000 Kč? Kladete důraz hlavně na rychlé vyřízení a získání půjčky například do jedné jediné hodiny? A slyšeli jste někdy o Andělské půjčce?

Už ten název zní dobře, že? Andělská půjčka. Půjčka, kterou vám poskytnou dobří andělé, kteří vám pomohou v nesnázích. Jaká je ale pravda? V tomto článku se podíváme, kolik si můžete půjčit, na jak dlouho vám společnost půjčí a kdo si vlastně může u společnosti půjčit?

Kolik mi půjčí Andělská půjčka?

S Andělskou půjčkou si můžete půjčit částku od 1 000 Kč do 10 000 Kč na dobu 7 až 30 dní. Peníze získáte bez zbytečných otázek, nadměrného papírování a zbytečného zdržování. To vše je zajištěno dostupností Andělské půjčky, na kterou dosáhnete i bez udávání důvodu, bez dokládání příjmu a bez ručení.

Můžu si půjčit i já?

Jste studentem, důchodcem nebo maminkou na mateřské dovolené? Nevadí. Andělská půjčka půjčí každému, kdo si o ni zažádá. Půjčit si mohou tedy jak OSVČ, tak maminky na mateřské či tatínkové na rodičovské, studenti a brigádníci i důchodci.

Je to vážně tak snadné, aneb jaké jsou podmínky?

Na druhou stranu, to nikdy není jen tak. Půjčku nezíská naprosto každý. Vždy musíte splňovat základní požadavky, mezi které patří věk nad 18 let a svéprávnost a trvalý pobyt v ČR. Andělská půjčka dále vyžaduje pravidelný příjem (plat, mateřská, důchod, podpora, atd.).

Ve svých podmínkách mají i kouzelnou formulaci. Jejich podmínkou kladenou na žadatele o půjčku je žadatelova jistota, že je schopen půjčku vrátit. Společnost tím dává najevo, že nechce žadatele uzavřít do dluhové pasti, kdy člověk v těžké finanční situaci spadne ještě níže.

Jak mohu o půjčku požádat?

O Andělskou půjčku můžete zažádat pomocí internetových stránek společnosti – http://www.andelska-pujcka.cz/, prostřednictvím online formuláře/online žádosti. Také si můžete sjednat osobní schůzku na pobočce v Praze nebo v Brně.
Pokud budete mít s vyplňováním formuláře problém, stačí na Andělskou půjčku zavolat a zaměstnanci vám rádi pomohou.

Zkušenosti

Martina, 20 let: „Jsem studentkou vysoké školy, takže moje příjmy nejsou nijak vysoké. Sem tam si vydělám na brigádě a nic víc. Jednou mě v trolejbuse chytl revizor a já neměla označenou jízdenku. Musela jsem si půjčit. Andělská půjčka za mě všechno vyřešila. Peníze jsem dostala a neměla jsem problém je splatit.“

You may also like...