GEmoney internet banka přihlásit se je snadné

Víte, jak se přihlásit do internetového bankovnictví?
Brett_Hondow / Pixabay

Doba, kdy jsme kvůli jakékoliv transakci, nebo kvůli různým požadavkům museli chodit do banky, je dávno pryč. Dnešní doba totiž jasně směřuje, k tomu, že spoustu věcí ovládáme přes internet, nebo přes náš chytrý telefon. A to se týká také správy našich účtů. A to i v případě, kdy máme účet u jedné z větších tuzemských bank, kterou je GE Money Bank. Ta rozhodně nabídne jak širokou škálu produktů, tak i snadné ovládání, a to díky platformě GEmoney internet banka přihlásit se do ní samotné je snadné, a to na webu, který je Internetbanka.cz. Poté už můžete naplno využívat její možnosti.

Jak nám umožní GEmoney internet banka přihlásit se?

Pokud začneme hned prvním krokem, a to přihlášením, je třeba znát dva nezbytné údaje. Tím prvním je vaše ID a tím druhým údajem je vaše heslo. Důležité je vědět, kde je máte zapsané, nebo zda si je pamatujete správně. A pokud tyto informace ještě nemáte, získáte je na pobočce. A to buď ve chvíli, kdy zakládáte nový účet, tak i ve chvíli, kdy chcete jeho možnosti využívat více a tak mít k dispozici i internetové bankovnictví.

Bezpečnost je zaručena

Pokud něco v současném online světě hrozí, je to určitě různé zneužití. Sami byste měli být obezřetní, a to jak při přihlašování, tak třeba i při autorizacích. K nim banka dodává toto: „Čtěte vždy celou SMS. Každá zpráva z bezpečnostních důvodů obsahuje nejen mobilní klíč, ale i popis transakce, kterou autorizujete.“ Samozřejmě dané autorizace eliminují to, že by se vám na účet přihlásil někdo jiný a převedl si k sobě peníze.

Víte, že … dalšími bezpečnostními prvky jsou ale i různá šifrování, nebo třeba automatická odhlašování v případě vaší nečinnosti. I to vede k tomu, že se o své peníze není třeba bát.

Co vše můžete realizovat?

Jak se přihlásit tedy již víme a tak je dobré zmínit, v čem vám může pomoci právě GEmoney internet banka přihlásit se do aplikace je prvním krokem, přičemž následně již máte před sebou nejenom přehledy, které potřebujete, ale také nabídku spojenou tím, co můžete dělat. Nejčastěji to jsou samozřejmě realizované platby, které lidé zadávají. V tomto směru tak není problémem:

  • Zadat tuzemskou platbu
  • Zadat zahraniční platbu
  • Přidat příkaz k inkasu
  • Přidat trvalý příkaz

Samozřejmě díky tomu, že se k internetovému bankovnictví můžete připojit opravdu kdykoliv a odkudkoliv máte nad svým účtem skutečnou kontrolu a přesně víte, jaké transakce kdy proběhly. Tomu napomáhá také možnost spravovat svůj účet nebo účty i prostřednictvím vašeho mobilu, a to díky dostupné aplikaci, kterou banka také vytvořila k tomu, aby ulehčila život svým klientům. A to i po finanční stránce, jelikož zadávat příkazy online je logicky jednodušší a hlavně levnější, než v rámci klasických příkazů na pobočce.

I to je důvod, proč aplikaci Mojebanka u GE využívat.

You may also like...