Proč vám nabídne Gemoney internet banka přihlásit se ke svému účtu?

Internetové bankovnictví
Internetové bankovnictví GE Money Bank

Obsluhovat náš bankovní účet můžeme různými způsoby. Jednou z oblíbených možností je třeba prostřednictvím nejbližší pobočky a klientské přepážky. Rozhodně to ale není nejjednodušší, jelikož pokud je něco mnohem více doporučováno, je to samozřejmě internet. A tak nám umožní Gemoney internet banka přihlásit na náš účet pohodlně, z pohodlí našeho domova. To jediné, co je k tomu přitom potřeba, to je naše ID a naše heslo. Obojí získáme při aktivaci našeho internetového bankovnictví.

Šetříme především náš čas

Jelikož vám chceme zmínit hlavní důvody a výhody, proč vám umožní Gemoney internet banka přihlásit se na váš účet, nesmíme zapomenout na to první pozitivum. To je samozřejmě spjato s úsporou hlavně vašeho času. Díky tomu nemusíte na pobočku banky, jelikož vše zkrátka vyřídíte pohodlně online. A o co se může jednat? Třeba o:

  • Zadání příkazu k úhradě
  • Zadání trvalé platby
  • Zadání povolené k inkasu

Stejně tak ale můžete svůj účet pouze sledovat, a to zda se odeslaly naplánované platby, zda vám přišla výplata, nebo zda se už zaúčtovaly platby kartou. Získáte tak dokonalý přehled o vašich financích.

Dnes umožní Gemoney internet banka přihlásit se i proto, abyste ušetřili peníze

Druhým důvodem, proč danou službu využívat, je také úspora vašich peněz. Zde je třeba říci, že pokud využíváte služby na pobočce, je jasné, že za ně můžete platit. A to nemalé částky. Pokud však svůj účet budete obsluhovat sami, v rámci internetbankingu, mohou být výrazně levnější. Na mysli máme hlavně platební transakce, které tímto způsobem zadáte.

Důvod, proč to vyjde levněji, je samozřejmě velmi jednoduchý.

Není třeba žádného složitého papírování a administrativy, stejně jako není třeba ani žádného personálu, který by platbu zadal do systému. Vše uděláte vy a o zbytek se postarají automatické procesy, které vše ihned a jednoduše zaúčtují.

Účet můžete ovládat odkudkoliv

I když jsme zmínili, že se internet Banka váže k internetu a tedy k obsluze z vašeho počítače, není to tak úplně pravda. Daná možnost je výhodná v tom, že svůj účet můžete spravovat skutečně odkudkoliv. Postačí k tomu totiž i váš mobilní telefon, stejně jako třeba tablet, nebo podobné zařízení. Zkrátka a jednoduše budete vždy vědět, jak na tom v souvislosti s vaším bankovním účtem jste.

Posledním pozitivem je i to, že takto můžete spravovat jakýkoliv typ účtu, který máte otevřen. I to je pozitivum a důvod, proč danou banku, ale i internetové bankovnictví doporučit. A co k tomuto sdělení uvádí samotná GE Money? „Pomocí Internet Banky můžete ovládat svůj běžný účet, spořicí účet, devizový účet, úvěrový účet, kreditní kartu, a to nejen přes počítač, ale také přes mobilní telefon.“ A jelikož řadu daných bankovních produktů lze sjednat také online, rozhodně nejste žádným způsobem limitováni a omezováni.

You may also like...