Jak vybrat investiční poradenství

stevepb / Pixabay

Co to vlastně Frank je? Frank je online digitální investiční poradenství. Zadání Frankovi dáte úplně stejně, jako byste jej zadávali jakémukoli poradci přes investice. Nejdříve se musíte zaregistrovat a poté Vám Frank okamžitě, online a hlavně zdarma zodpoví, která investice se vyplatí a která naopak nikoli. Pokud si budete přát i pomoc, Frank Vám může investici pomoci zrealizovat a nadále se o ni starat a sledovat ji podle toho, jak se trh vyvíjí. Pomůže Vám nejen s investicemi, ale také s veškerou administrativou, díky které budete moci přestoupit na nové investiční portfolio.

Hlavní součástí, která nezbytně patří do Frankova investičního poradenství je jeho tým. Jsou to lidé, kteří pečují o své klienty, které vědí co se děje s penězi ve světě v danou chvíli snaží se Vám co nejlépe pomoci a poradit. Frank o Vás celou dobu pečuje ohledně řízení emocí, ale také alokace peněz, nebo pravidelnou konzultací s Vámi. Kurz o investování Digitální investiční poradce Frank Vám nabízí nejen své poradenské služby, ale také Vám nabízí kurz o investování zdarma.

Na kurz se můžete podívat přímo online na internetu a dozvíte se nejen to, co všechno se může s Vašimi penězi stát, ale také abyste přesně věděli, do čeho investovat. Tento kurz má 3 díly. V prvním díle se dozvíte, jaké jsou pravidla, pokud chcete být úspěšný investor. Druhý díl poradí, jak se nenechat připravit o peníze jen tak. Třetí díl se soustředí na základní otázky ohledně investování.   Pokud máte nějaké otázky, dotazy, nebo obavy, nemusíte se absolutně bát. Frank Vám zodpoví veškeré Vaše dotazy a každou investici s Vámi prokonzultuje do posledního detailu, takže vy budete vědět, co se s Vašimi penězi děje.

You may also like...