Cofidis půjčky – recenze, diskuse, podvod?

Cofidis nebankovní půjčka
Cofidis půjčky - nebankovní půjčky a spotřebitelské úvěry

Potřebujete půjčit na vaše společné soužití s partnerem či partnerkou? Potřebovali byste finance do začátku vašeho manželství? Nebo si chcete pořídit auto z autobazaru, máte v plánu rekonstruovat, pořídit si nové vybavení do domácnosti nebo jen potřebujete nějakou hotovost? To vše vám nabízejí Cofidis půjčky. Zažádat o ně můžete z pohodlí svého domova a peníze získáte za pouhé dva dny.

V našem článku se na Cofidis půjčky podíváme blíže. Zaměříme se na jejich typy, které si blížeji popíšeme.

Základní charakteristika

S Cofidis půjčkami si můžete půjčit částku od 40 000 Kč do 500 000 Kč na dobu 12 až 90 měsíců. RPSN se pohybuje kolem 9,9 % p. a. Výhodami Cofidis půjček jsou jasné podmínky při sjednání smlouvy, fixní úrok po celou dobu půjčky a výhodná úroková sazba. Úvěr si můžete sjednat a vést zdarma, taktéž jej můžete zdarma předčasně splatit.

Podmínky získání Cofidis půjček

Pokud chcete získat půjčku od Cofidis, pak byste měli být starší 18 let a bydlet na území České republiky nebo Slovenské republiky. Vyžadován je i doložitelný příjem, vlastnictví bankovního účtu a platného telefonního čísla. Také byste neměli mít negativní zápis v registrech dlužníků.

Možné nevýhody půjček

Možnými nevýhodami Cofidis půjček je nutnost pravidelného a doložitelného příjmu a nahlížení do registru dlužníků.

Typy Cofidis půjčky

Půjčky mají stejné parametry. Výjimky jsou uvedeny u daného typu půjčky.

  • Partnerská půjčka: při uvedení partnera jako spolužadatele možnost nižšího úroku
  • Novomanželská půjčka: půjčka do 200 000 Kč na 90 měsíců, možnost vyřízení do 24 měsíců od svatby, úroková sazba 8,6 %, uvedení manžela jako spolužadatele a dodání oddacího listu
  • Půjčka na auto
  • Půjčka na rekonstrukci
  • Půjčka na domácnost
  • Hotovostní půjčka: 20 000 Kč až 90 000 Kč na 52 měsíců s úrokem 24 %

You may also like...