Jak vypadá a co nabídne Tesco půjčka?

Tesco půjčka
Tesco půjčka

Do tohoto obchodního řetězce už dávno nemusíme chodit jenom na nákupy. Je ideální možností i pro ty, kteří potřebují peníze. Ty lze získat jak na stánku finančních služeb, tak je možné požádat si také online, z pohodlí domova. Obojí Tesco půjčka umožní široké škále lidí, kteří potřebují peníze na cokoliv. Podívejme se na to, jaké jsou možnosti.

Kolik peněz pro nás má Tesco půjčka připravených?

Začít je rozhodně třeba tím, kolik můžeme v rámci daného úvěrového produktu konkrétně získat. Možnosti jsou určitě zajímavé, jelikož nejmenší dostupnou sumou je příjemných 20 000 Kč. Z těch se lze dostat mnohem výše, až na částku 150 000 Kč, která je úplným maximem, jaké Tesco půjčka nabídne. Samozřejmě spolu s částkou si lze navolit také konkrétní termín splatnosti, který se k této půjčce váže. Nejkratší dobou splácení je doba 36 měsíců, tedy celkem 3 let. Naopak tou nejdelší dobou, která se může hodit u těch největších půjček je 84 kalendářních měsíců.

Jaké jsou výhody, které jsou s půjčkou spojené?

Zapomínat nesmíme ani na několik výhod, které se k tomuto úvěrovému produktu vážou. Ty hlavní se rozhodně týkají poplatků. Ty jsou nulové a tak se nemusíme bát třeba toho, že bychom snad platili:

  • Poplatek za vyřízení půjčky
  • Poplatek za vedení účtu
  • Poplatek za předčasné splacení půjčky

Tím ale výhody rozhodně nekončí, jelikož na své si přijdou také majitelé Clubcard. Tedy věrnostní karty, kterou vydává daný obchodní řetězec. Za každou splátku, která je zaslána v termínu se může klient těšit na to, že mu bude přispán bonus ve výši 100 bodů.

Jak lze půjčku získat?

Pokud si požádáte osobně, můžete si peníze osobně také vyzvednout, a to v konkrétním finančním stánku v rámci konkrétního Tesco řetězce. Pokud si ale požádáte online, tedy prostřednictvím internetu, je možností získání peněz o něco více. Mezi první variantu patří standard, v podobě zaslání peněz na váš bankovní účet. Druhou cestou, jakou Tesco půjčka nabídne, je výplata poštovní poukázkou a třetí možností je zaslání peněz přímo na pobočku pošty. Ať už zvolíte jakoukoliv variantu, všechny tři jsou spjaty s možností využít získanou částku na cokoliv.

Kdo si může požádat?

Dobré je samozřejmě znát i konkrétní podmínky získání úvěru. Tedy podmínky toho, kdo si o ni může požádat a komu může být poskytnuta. Mezi to nejdůležitější jistě patří nutnost vlastnictví dokladu totožnosti, stejně jako nutnost mít příjem. To ale neznamená, že je třeba ho nutně dokládat. Jak je uvedeno na samotném webu poskytovatele, ne vždy je po žadatelích vyžadováno: „Výši příjmu v žádosti o úvěr uvádíte, o případné nutnosti předložení potvrzení o příjmu Vás budeme včas informovat.“ Z toho jasně vyplývá, že řada věcí je posuzována individuálně a záleží na několika faktorech, které zahrnují vaši bonitu, vaše zaměstnání, stejně jako i výši částky, o kterou si chcete požádat.

You may also like...