Jaké produkty nabídne dm drogerie?

Nakupujte v dm drogerii
Nakupujte v dm drogerii

Na našem trhu je několik řetězců, které prodávají drogistické zboží. Lidé však nejčastěji znají dva hlavní, kterými jsou Teta a následně dm drogerie. A právě druhá jmenovaná dnes rozhodně patří mezi ty zajímavější. A to nejenom pro své ceny nebo rozsah prodejních míst. Důvodem, proč zde nakupovat je také široký rozsah zboží, které je k dispozici. Podívejme se proto na to základní, co nám tento drogistický obchod může nabídnout.

K dispozici má dm drogerie na několik tisíc kusů zboží

Že se skutečně nejedná o žádný malý obchůdek, to jasně dokazuje třeba i to, kolik kusů zboží najdeme na prodejní ploše. Jeho počet jde dokonce do tisíců. To už je dokonalá ukázka toho, že si můžeme vybrat skutečně i z těch značek, které známe, stejně jako z těch, které známe méně a přesto jsou kvalitní a samozřejmě také oblíbené a vyhledávané. Mezi hlavní kategorie, podle kterých dm drogerie své zboží rozděluje, patří třeba:

  • Oblast krásy
  • Oblast zdraví
  • Oblasti Bio kosmetiky
  • Produkty pro naše čtyřnohé miláčky

Co vše lze zakoupit?

Nyní se pojďme podívat konkrétněji na to, co je zde k dispozici. Začneme-li oblastí krásy, je určitě třeba nezapomínat na různá tělová mléka, stejně jako na krémy, nebo také sortiment související s naším líčením. To vše jsou samozřejmě produkty, které si můžeme koupit v desítkách různých typů a různém provedení. Všechny se poté dělí ještě do řady dalších kategorií, a to podle toho, zda souvisí s naším obličejem, naší kůží jako takovou, nebo třeba s našimi vlasy.

Zaměřme se ale i na ten sortiment, který souvisí také s naším zdravím. I ten nám dm drogerie může nabídnout a to v poměrně široké škále. Pokud něco primárně dominuje, je to značka Alnatura, která je v obchodě jedničkou číslo jedna. Pokud vám tedy záleží na tom, co konkrétně používáte, zde najdete, co potřebujete.

Sortiment se rozšiřuje

Co o tom svědčí? Samozřejmě ty produkty, které jsou určené pro vaše čtyřnohé mazlíčky, a to třeba pro vaše psy a kočky. Zatím však dm drogerie nemá ambice konkurovat zverimexům a tak nabídne jenom základní krmiva, a to pod svou vlastní značkou. Konkrétně o nich tento prodejce říká toto: „Hodnotným a kvalitním krmivem, které ve Vaší dm nabízí například značka Dein Bestes, rozhodně nešlápnete vedle: Přesně totiž vyhovuje potřebám pejsků, kočiček i hlodavců.“

Potěší slevové akce

A co dodat na závěr? Že zmíněný sortiment nemusíte nutně kupovat jenom za klasické ceny. Pravidelně jsou vyhlašovány různé slevové akce, díky kterým můžete nakoupit za ceny levnější, a to až o několik desítek procent. A co konkrétně se zlevňuje? To nabídne leták, stejně jako třeba internet, nebo pro mnohé oblíbený emailový zpravodaj. Stejně tak najdete upozornění na nízké ceny u každého produktu, a to přímo na samotném cenovém štítku.