Jaké možnosti nabídnou půjčky Praha?

Půjčky Praha - bankovní i nebankovní

Toužíte po půjčce a bydlíte v hlavním městě? Potom je to dobrá zpráva, jelikož na rozdíl od celé řady jiných měst můžete právě zde využívat celou řadu úvěrových produktů, které se k dané lokalitě můžou, ale stejně tak nemusí vázat. Pojďme se tedy společně podívat, jaké možnosti půjčky Praha nabídnou.

Začneme mikropůjčkami

Nejjednodušší a samozřejmě i nejrychlejší možností na získání jsou určitě takzvané mikropůjčky, též nazývané jako půjčky před výplatou. Že spadají mezi půjčky Praha, to dokazuje třeba fakt, že někteří poskytovatelé mají v hlavním městě své pobočky a umožní vám si na nich nejenom požádat, ale třeba si na nich i vyzvednout peníze.

A to je ideální ve chvíli, kdy chcete hotovost, nebo kdy nechcete čekat na to, až se provede klasický mezibankovní platební převod. Příkladem může být třeba tato citace jednoho ze známých poskytovatelů daného typu úvěrového produktu – společnosti Tommy Stachi: „Z pohodlí domova převodem na účet nebo v hotovosti na pobočce. Stačí vyplnit a odeslat formulář.“

Mezi půjčky Praha patří i klasická bankovní půjčka

Je to ale i standardní bankovní úvěr, o který si můžete bez problémů, z pohodlí vašeho domova zažádat. Samozřejmě zde se ale neobejdete bez toho, že budete muset navštívit konkrétní pobočku kvůli nutným formalitám. A v tu chvíli samozřejmě oceníte to, že bydlíte na adrese hlavního města. Do dané pobočky to můžete mít pěšky, tramvají, autobusem či metrem opravdu blízko. A pokud budeme konkrétní, budete to mít blízko nejenom do velkých poboček, ale i do těch nových a menších. Mezi ty dnes patří vyhledávaná:

Rychlostí nadchne také klasická nebankovní půjčka

Nabídku bankovních úvěrů doplňují ty nebankovní. Ty dávají jak možnost podepsat smlouvu na pobočce, tak i možnost nechat si ji přivést přímo k vám domů. A i zde má bydliště v Praze výhodu, jelikož obchodní zástupce u vás může být doslova za pár chvil – třeba i v den žádosti. Podobné je to třeba i v případě kurýrů, kteří mohou být také vysláni, aby k vám do několika hodin zaslaly potřebné dokumenty.

Vaše bydliště může přinášet výhody i u posledního typu půjčky, kterou je půjčka ručená nemovitostí. Nejenom, že k vám může pracovník společnosti a také odhadce přijet také rychle, ale nemovitosti v Praze mají často vyšší hodnoty a tak lze získat více.

Jak hodnotíme?

Nejlépe nesamozřejmě vychází standardní bankovní půjčka v těsném závěsu za ní ta nebankovní. Co naopak příliš nedoporučujeme, to jsou mikropůjčky pro své vysoké úrokové sazby, stejně jako půjčky ručené nemovitostí, a to pro riziko spojené s tím, že můžete velmi snadno přijít o střechu nad hlavou. Na druhou stranu mohou nabídnout možnost vyplacení exekuce, což je naopak poměrně zajímavé plus.

You may also like...