mBank – mPůjčka Plus

mPůjčka PlusHotovostní úvěr mPŮJČKA Plus od mBank se může hodit každému kdo potřebuje extra peníze v co nejkratším termínu. O mPŮJČKU plus si můžete v současné době požádat kdokoliv! Stačí být klientem mBank a v internetovém bankovnictví získáte také možnost si požádat o půjčku.

Jakmile si podáte vaši online žádost o mPůjčku Plus, budete čekat jenom několik minut na výsledek schválení. Schvalování půjčky online totiž probíhá jenom několik minut, 24 hodin denně po celých sedm dní v týdnu. Po schválení následně potvrdíte smlouvu v internetovém bankovnictví. Jakmile dojde k potvrzení smlouvy, budete mít okamžitě k dispozici půjčené peněžní prostředky – přijdou na váš bankovní účet u mBank.

mPůjčka Plus od mBank vám přinese mnohé výhody

Především budete mít vedení úvěrového účtu zdarma. V případě, že budete mít víc peněz a budete chtít umořit nějakou část půjčky, máte   mimořádné splátky i předčasné splacení zcela bez sankcí a zdarma. Jestliže se vám líbí úroková sazba 9,9%, můžete ji mít i vy, stačí si v žádosti vybrat také pojištění schopnosti splácet. Den, kdy bude poukazována pravidelná měsíční splátka, si určíte sami – například den po výplatním termínu apod.

Půjčka Plus od mBank se dá získat v částkách od 10 000 Kč do 500 000 Kč. U půjček s výší nad 100 000 Kč se vyžaduje souhlas manžela  nebo manželky s uzavřením úvěrové smlouvy. Souhlas se dá vyplnit na obchodním místě, kde se zrovna ověří také zdarma podpis. Splatnost půjčky se sjednává na dobu od dvanácti do 84 měsíců. Nemusíte se obávat žádných skrytých poplatků.

U půjčky lze požádat i o odklad splátek – jednou během existenci úvěru. Délka odkladu splátek se povoluje na jeden až šest měsíců. Po tuto dobu musíte však platit úroky z půjčky (úvěru).

Žádost o odložení splátek můžete učinit jenom v době, kdy nemáte zpoždění ve splátkách na úvěr. Tato služba je zpoplatněna jednorázovým poplatkem – aktuálně 300 Kč.

You may also like...