Citibank – Kreditní karta Citi Life

Kreditní karta Citi Life
falco / Pixabay

Kreditní karta Citi Life patří k mezinárodním bezkontaktním kreditním kartám typu MasterCard World. Díky kreditce Citi Life budete mít nárok na odměnu 2 % z každého nákupu doma i v zahraničí.

Odměny díky kartě Citi Life

Kreditní karta Citi Life vám umožní si koupit to, co zrovna nyní potřebujete, nebo na co je výhodná akce. Zároveň s nákupem můžete očekávat odměny! Každá platba kreditní kartou Citi Life za zboží nebo služby je spojena s odměnou 2 % ve formě Citi Life Prémií. Vy se sami rozhodnete, jak Citi Life Prémie využijete. Každý měsíc můžete obdržet Citi Life Prémie v hodnotě až 2 000 Kč.

Odměny můžete čerpat ze Citi Life Prémiového účtu způsoby, které jsou určeny v daném Programu výhod. To ale není vše, protože slevy až 25 % získáte u partnerů programu Citi Club. Citi Life kreditní karta poskytuje zajímavé slevy z různých oblastí – zdraví, péče o tělo, gastronomie, nakupování, sport, cestování. Extra Citi Life Prémie v hodnotě 250 Kč může být vaše, jestliže použijete kreditku k platbě za zboží a služby do třiceti dní od vydání karty. Odměna bude načtena automaticky.

Vrácení poplatku u kreditní karty Citi Life

Chcete vrátit měsíční poplatek za vedení kreditní karty Citi Life během prvního roku od vydání karty? Pokud ano, postačí zaplatit kartou aspoň jednou v daném zúčtovacím období v obchodě nebo na internetu. Kreditní karta Citi Life je spojena s jedinečným designem. Karta je částečně transparentní a vyniká moderním vzhledem.

Kartě nechybí bezkontaktní technologie, aby se platby prováděly pohodlně, bezpečně a rychle. S kreditní kartou Citi Life lze provádět platební transakce až do schváleného kreditního limitu.

Získáte až 55 dní bezúročného období na platby provedené kreditní kartou. Splácet budete tolik, kolik vám bude vyhovovat, ale minimálně 3,2 % z vyčerpaného kreditního limitu.

You may also like...