Půjčka do výplaty na účet

Půjčka do výplaty
stevepb / Pixabay

Každý finanční poradce či konzultant by vám řekl, že před výplatou nám vždy chybí stovka, nebo nám naopak stovka přebývá. Někteří z vás si možná říkají, že je to hloupost, a jiní naopak vědí, že je to pravda. Nemusí vám samozřejmě scházet zrovna přesně stovka, ale vždy se jedná o určitou částku, která vám chybí či zbývá měsíc co měsíc.
Problém však nastává, když těsně před výplatou přijdou nečekané výdaje – rozbije se auto, pračka či jiná elektronika, vaše dítě bude potřebovat peníze do školy nebo budete potřebovat peníze z jiného důvodu.

Vcelku by o nic nešlo, kdybyste měli zásobu peněz na účtu nebo kdybyste peníze nepotřebovali co nejdříve. Ač se totiž bude banka snažit sebe víc, nikdy vám nepůjčí do několika minut po odeslání žádosti o půjčku. V takovýchto případech se možným řešením stává nebankovní půjčka do výplaty na účet.

Pojďme se tedy společně podívat, co od takové půjčky můžeme čekat, kdo a kolik si může půjčit a hlavně, jaké jsou výhody či naopak nevýhody této půjčky.

Půjčka do výplaty na účet

Jak jste již určitě z názvu půjčky a z výše uvedeného úvodu pochopili, jedna se o rychlou nebankovní půjčku, díky které si můžete bez problému půjčit i těsně před výplatou. Z předchozí věty si můžeme odvodit dva fakty. Za prvé, že se jedná o půjčku poskytovanou nebankovní společností, jako je Ferratum půjčka, Zaimo půjčka, Zaplo půjčka, Kredito24 půjčka, Provident půjčka, Kouzelná půjčka, Click Credit půjčka do 1000 Kč a mnohé další. Za druhé, peníze získáte do několika minut od zaslání žádosti o půjčku a díky tomu svoji situaci vyřešíte skutečně rychle.

  • Menší půjčovaná částka (od 500 Kč do 10 000 Kč, někdy i do 50 000 Kč)
  • Kratší doba splatnosti (spolu s výší půjčky si nastavujeme i dobu splatnosti, která se pohybuje od 7 do 30 až 45 dnů, někdy až do 100 týdnů)
  • Peníze jsou zasílány na účet

Další specifika uvedeme v odstavcích o výhodách a možných nevýhodách půjčky.

Pro koho je půjčka vhodná?

Zkrátka řešeno, máte zítra výplatu, ale ještě dnes potřebujete půjčit pár tisíc? Pak je půjčka do výplaty na účet vhodným řešením právě pro vás. Nemusíte totiž čekat do zítřejší výplaty, pokud potřebujete, můžete peníze získat ještě dnes.
Vezmeme-li to ze široka, pak je půjčka vhodná pro široký okruh osob. Půjčit si může kdokoli, jak bonitní, tak i méně bonitní a dokonce i zadlužení klienti.

Výhody půjčky

Nespornými výhodami tohoto typu půjček je jejich rychlost a snadné dosažení. To je dáno převážně neprověřováním klienta (nenahlížení do registru dlužníků a nepožadování doložení příjmu). Mezi další výhody patří i možnost sjednat si půjčku online či neručení.

Nevýhody a rizika půjček do výplaty na účet

Říkáme to u každého nebankovní půjčky, protože opakování je matka moudrosti. Nevýhodou bývají vyšší úroky a sankce za nesplácení, a proto si dobu splatnosti pečlivě hlídejte.

I vám pomohou půjčky do výplaty

geralt / Pixabay

You may also like...