Nebankovní půjčky bez poplatků předem

Nebankovní půjčky bez poplatku předem
Nebankovní půjčky bez poplatku předem - Kouzelná půjčka

Nebankovní půjčky bez poplatků předem do značné míry poskytují žadatelům o půjčku jistotu, že nejde o podvod, jak se lidé u nebankovních půjček a méně známých společností často obávají. Jsou vhodné pro žadatele, kteří nechtějí za půjčku platit ani korunu předem a kteří se chtějí vyvarovat ztrátě peněz.

V tomto článku se o nebankovních půjčkách bez poplatků předem pobavíme blížeji. Podíváme se, co všechno můžete od nebankovních půjček tohoto typu očekávat a které společnosti vám půjčku bez poplatků předem poskytnou.

Jaká jsou specifika nebankovní půjčky bez poplatků předem

Nebankovní půjčky bez poplatků předem jsou klasickými nebankovními půjčkami, pro které je typická:

 • Možnost online sjednání (často i možnost sjednání skrze SMS či osobním setkáním na pobočce) prostřednictvím online formuláře na stránkách společnosti
 • Rychlost vyřízení (peníze dostanete na účet do několika minut od odeslání žádosti)

Půjčit si můžete většinou od 500 do 10 000 Kč, často se však setkáte i s vyššími částkami pohybujícími se od 10 000 Kč až do 50 000 Kč. I splatnost se většinou pohybuje pouze v rámci několikátí dní, nanejvýš několikátí týdnů (splatnost od 30 do 45 dní až do 100 týdnů).
Specifickým rysem nebankovních půjček je neprověřování klienta, tedy nenahlížení do registru dlužníků a nepožadování doložení výše příjmu. Samozřejmě nesmíme zapomenout uvést podstatné specifikum nebankovní půjčky bez doložení příjmu, a tím je nepožadování zaplacení poplatků ještě před poskytnutím půjčky.

Kdo může o půjčky bez poplatků předem zažádat?

S ohledem na výše uvedené informace o nebankovních půjčkách bez poplatků předem, které se týkaly neprověřování klienta, je tento typ půjčky vhodný pro široký okruh osob. Zažádat o ni mohou jak maminky na mateřské dovolené, studenti či nezaměstnaní, tak i dlužníci zapsaní v SOLUSU (registr dlužníků).
Podmínkami pro získání půjčky jsou:

 • Minimální věk 18 let
 • České občanství

Víte, že … se další podmínky liší společnost od společnosti. Můžete se setkat s požadavkem nezadluženosti vůči dané společnosti nebo s požadavkem trvalého příjmu, který však není dokládán.

Výhody nebankovní půjčky bez poplatků předem

 • Rychlost vyřízení
 • Možnost online sjednání
 • Bez doložení příjmu
 • Bez nahlížení do registru dlužníků
 • Bez ručitele či jiného zajištění
 • Bez poplatků předem

Nevýhody nebankovní půjčky bez poplatků předem

Nevýhody tohoto typu půjčky jsou shodné s nevýhodami jiných typů nebankovních půjček. Jedná se tedy o vyšší úroky než ty, se kterými se setkáte u bankovních půjček, a sankce za nesplácení půjčky.

Kdo nebankovní půjčky bez poplatku předem poskytuje?

Tento typ půjček poskytují nebankovní společnosti, mezi které patří například:

 • Zaimo půjčka (1 000 Kč až 25 000 Kč)
 • Kouzelná půjčka (1 000 Kč až 50 000 Kč)
 • Ferratum půjčka (500 Kč až 10 000 Kč)

Nebankovní půjčka bez poplatku předem může být vhodným řešením situací spojených s nečekanými výdaji. Její nespornou výhodou je rychlost vyřízení, díky které svoji situaci vyřešíte do pár minut. Je však potřeba dát si pozor na včasné splácení.

U těchto půjček neplatíte poplatky předem

Hebi65 / Pixabay

You may also like...