Nebankovní úvěry bez registru z pohodlí domova

Nebankovní úvěry bez registru z pohodlí domova
bykst / Pixabay

Častým důvodem proč mnoho lidí nedostane půjčku v bankách, ale i ve většině nebankovních subjektů je to, že mají zápis v registru dlužníků. Právě nebankovní úvěry bez registru jsou pro takové lidi často jediným řešením jak rychle získat potřebné finanční prostředky. Kdo je konkrétně poskytuje a za jakých podmínek? I nebankovní trh se stále více zaměřuje na běžné klienty, kterým se snaží poskytovat služby za podobných podmínek jako většina bank.

Nebankovní úvěry bez registru neposkytuje každá nebankovní společnost

To se pochopitelně odráží i v samotných podmínkách, které je nutné splnit k tomu, aby nebankovní společnost úvěr klientovi poskytla. Většina z nich už dnes nahlíží i do registru dlužníků, čímž si prověřuje jejich platební morálku. Z toho důvodu klienti se zápisem v registru dlužníků schvalovacím procesem v takových nebankovních subjektech neprojdou a jejich jediným možným řešením je zkusit jinou nebankovní společnost. Těch, které dnes poskytují i ​​nebankovní úvěry bez registru není tak mnoho, přesto ještě existuje relativně široký trh na to, aby si klient mohl porovnat a vybrat ideální produkt z dané nabídky.

Mezi nebankovní společnosti, které poskytují i ​​nebankovní úvěry bez registru patří například společnost Půjčkomat, Ferratum nebo Creditportal. První dvě z nich poskytují tento typ úvěru až do výše 10 000 Kč, přičemž lhůta splatnosti je u Půjčkomatu 31 dní a u Ferratum 30 dní.

Nebankovní úvěry bez registru nejsou pro každého

Většina nebankovních úvěrů bez registru, které jsou ještě dnes dostupné na našem trhu, jsou poskytovány převážně s lhůtou splatnosti jen několik týdnů. Z toho vyplývá, že tento typ úvěru určitě není vhodný pro lidi, kteří hledají spíše řešení charakteru dlouhodobějších finančních problémů, i když na trhu existují i ​​nebankovní společnosti poskytující tento typ úvěru s lhůtou splatnosti až několik let, přičemž je však nutné úvěr ručit nemovitostí .

Výhody nebankovních úvěrů bez registru

  • Dostupné i pro klienty se zápisem v registru dlužníků
  • Vyřídíte je z pohodlí domova

Nevýhody nebankovních úvěrů bez registru

  • Vyšší úroková sazba a výše RPSN
  • Bez nutnosti ručení dostupné jen do výšky několika tisíc eur a s lhůtou splatnosti většinou ne více než pár měsíců

You may also like...