Půjčky se zástavou nemovitosti ACEMA Credit

Půjčka se zástavou nemovitosti
Unsplash / Pixabay

Máte v plánu rekonstrukci? Chtěli byste rozjet podnikání nebo si chcete pořídit nové spotřebiče? Potřebujete si půjčit větší finanční obnos, ale rádi byste se vyhnuli dokazování příjmů a prověřování registru dlužníků? Vaším cílem je získat co nejrychleji větší částku, vyhnout se nepotřebné administrativě a mít tak i jako nebonitní klient možnost vyřešit například vlastní bydlení. Možným řešením se vám může stát například ACEMA Credit, která poskytuje několik typů úvěrů a půjčí vám se zástavou nemovitosti, ale bez prověřování a zbytečného zdržování.

Společnost ACEMA Credit

Společnost ACEMA Credit Czech, a. s. je poskytovatelem nebankovních zajištěných úvěrů. V České republice se v této oblasti řadí mezi největší poskytovatele a na trhu se pohybuje již od roku 2000, tedy dlouhých 15 let.

Společnost se zaměřuje na poskytování neúčelových půjček (Půjčka na cokoliv), půjček na rekonstrukci a podnikatelských úvěrů. Včetně poskytnutí samotného úvěru vám společnost pomůže i s konsolidací vašich stávajících půjček vedených u jiných bankovních či nebankovních společností.

Půjčky se zástavou nemovitosti

Se společností ACEMA Credit můžete získat půjčku, jejíž výše může činit až 5 000 000 Kč, a to bez dokazování příjmu či bez prověřování registru. Půjčku stačí pouze zajistit nemovitostí. Profesionální ocenění nemovitosti vám navíc zajistí samotná společnost, a to zdarma. Přestože je půjčka zajištěna nemovitostí, její účel nemusí mít s nemovitostí nic společného. To znamená, že půjčky se zástavou nemovitosti můžete využít na cokoliv.

Mezi základní parametry této půjčky patří:

  • Výše půjčky: 100 000 Kč až 5 000 000 Kč
  • Bez dokazování příjmu
  • Bez nahlížení do registru
  • Zajištění nemovitostí
  • Splatnost až 20 let
  • Bez poplatků předem
  • Bez skrytých poplatků

You may also like...