Česká spořitelna – Osobní účet ČS II

Osobní účet ČS II

Osobní účet ČS II

Přejete si založit osobní účet? Dnes to rozhodně není problém. Česká spořitelna nabízí Osobní účet ČS II. a tento jeden účet vám může sloužit celý život.

Osobní účet ČS II je určen pro každého – pro děti, mladé lidi, rodiny i seniory. V rámci účtu získáte základní služby automaticky v rámci základního balíčku. Pokud máte své individuální potřeby, stačí si vybrat z mnoha doplňkových služeb. Nastavení účtu můžete kdykoliv přizpůsobit vašim potřebám a údaje změnit. Zajistit se dá také výhodné pojištění k Osobnímu účtu. Číslo účtu budete mít stále stejné. Základní balíček je pro všechny stejný, ale děti a studenti do 30 let ho mají zdarma.

Co obsahuje Osobní účet ČS II?

K účtu budete mít až dva výpisy měsíčně, platební kartu Visa Classic s vlastním obrázkem – možno vydat od osmi let. Chcete si na něco šetřit? Lze si nechat zřídit podúčet, kam si můžete odkládat peníze třeba na svatební hostinu, na kolo, dovolenou apod. Tyto peníze nepůjdou čerpat platební kartou. Jestliže nastane doba, kdy je budete potřebovat, stačí si je kdykoli převést zpátky na účet. Zdarma budete mít 2 výběry měsíčně z bankomatů České spořitelny, kterých je k dispozici přes 1 400 v celé ČR. Nebudete nic platit za příchozí platby. Přístup k účtu je možný 24 hodin denně díky internetu nebo mobilu – SERVIS 24.

Další výhody v rámci Osobního účtu ČS II

Získáte odměny za platby kartou v Programu Partner. Odměny odpovídají několika procentům a připisují se přímo na váš účet. Využít lze i službu Rodinná nabídka, kdy základní balíček pro druhého dospělého v rodině je zdarma. Nic se neplatí ani za platby v Kč mezi účty členů rodiny v celé FSČS a za účty pro děti a studenty.

Podmínkou rodinné nabídky je založení Osobního účtu ČS II a doplňkové služby Rodina. Získat lze doplňkové služby: odchozí platby v Kč, všechny výběry z bankomatů ČS bez poplatků, kontokorent, 25 informačních sms, všechny výběry z bankomatů v zahraničí nebo zvýhodněné zahraniční platby v EUR.

You may also like...