Správa a vymáhání pohledávek

Dluží vám každý, na koho se podíváte? Marně se snažíte o vymáhání pohledávek? Telefon marně vyzvání a lidé se Vám vyhýbají?

Společnost RB Agency s.r.o. je řešením Vašeho problému! Společnost se specializuje na vymáhání a správu pohledávek. Naše služby využilo již mnoho zoufalých věřitelů, kteří často i měsíce neúspěšně zkoušeli vymáhání pohledávek na vlastní pěst. Bohužel žijeme v době, kdy platební morálka prakticky neexistuje. Firmy faktury neplatí včas a nebo je neplatí vůbec, fyzické osoby se naprosto neuváženě zadlužují a dluh řeší dalším dluhem.

Společnost RB Agency s.r.o. se zabývá zejména vymáháním pohledávek, profesionálními detektivními službami, správou pohledávek, pořádáním kulturních akcí, výkupem nemovitostí, realitní činností, finančními a právními službami. Jsme členy České komory detektivních služeb a Realitní komory ČR. Našimi klienty jsou fyzické i právnické osoby, města i instituce z celé České republiky.

S dlužníkem se vždy snažíme jednat osobně a dostatečně důrazně, ale v rámci zákona a slušného chování. Nadstandardní úspěšnost při vymáhání pohledávek našich klientů má základ v pracné a nákladné detektivní činnosti, díky které získáváme tolik potřebné informace.

V dnešní době už si nemůžeme být jistí téměř ničím. Není tomu jinak ani v otázce peněz. Spolkněte falešnou hrdost a nechte si poradit od odborníků! Společnost RB Agency s.r.o. zajistí vymáhání pohledávky od Vašich dlužníků a Vy se konečně dočkáte chybějících peněz do Vašeho firemního či rodinného rozpočtu!

Správa pohledávek

Správou pohledávek se rozumí taková činnost nebo řízení, které vede k minimalizaci neuhrazení částek za zboží nebo služby. Týká se to především právnických osob. Některé firmy si vedou správu pohledávek samy, jiné zase využívají služeb externích specializovaných společností. RB Agency s.r.o. je jednou z nich!

Při správě pohledávek postupujeme vždy v rámci legislativy a zákonů. První konzultační schůzka je pro naše klienty zdarma. Pokud se na první schůzce domluvíme na vymáhání pohledávky, přechází záležitost do naší správy pohledávek. Už nebudete muset přemýšlet o Vašich dlužnících a vést si jejich evidenci. Staneme se Vaší pravou rukou a Vy se budete moci věnovat příjemnějším záležitostem. Využijte našich služeb správy pohledávek, určitě nebudete litovat! Společně to dokážeme!

Vymáhání pohledávek

Stalo se již smutnou tradicí, že lidé neplatí svoje závazky a díky tomu se fyzické i právnické osoby dostávají do nelehké situace. Nezbývá jim většinou nic jiného než přistoupit k vymáhání pohledávek. Existuje spousty možností jak z dlužníků efektivně a rychle dostat Vaše peníze zpět.

Společnost RB Agency s.r.o. má s vymáháním pohledávek dlouholeté zkušenosti a to nejen v rámci České Republiky,ale i na Slovensku a v Polsku. Náš tým se zabývá vymáháním pohledávek v různých právních formách a tak Vám nabízíme bohaté zkušenosti, které uplatňujeme při řešení jednotlivých případů.

Nebudeme po Vás požadovat žádné zálohy za službu předem. Vymáhání pohledávek realizujeme včetně úroků a penále. Při vymáhání pohledávek jsme velmi úspěšní! Všechny dlužné případy vyřešíme za Vás, diskrétně a rychle!

You may also like...