Fastfin půjčka – kolik nabídne a kdy se hodí?

Na našem trhu jsou desítky nebankovních poskytovatelů. Ne všichni jsou stejní. Někteří se orientují na nabídku klasických půjček, jiní zase na možnost půjčovat malé částky, třeba na řešení krátkodobých finančních problémů. Přesně taková je i Fastfin půjčka. Co dokáže nabídnout? Podívejte se na konkrétní specifikace.

Kolik si lze půjčit?

Ta nejnižší suma, která je u tohoto poskytovatele k dispozici, je částka 1 000 Kč. Určitě ale není jedinou možností spojenou s tím, kolik si lze konkrétně půjčit. Lze se poměrně snadno dostat až na maximum, které aktuálně činí celých 12 000 korun českých. Samozřejmě zvolenou částku můžeme kombinovat i s termínem splatnosti. V tomto ohledu je Fastfin půjčka poměrně jasně specifikovaná, jelikož máme na výběr z celkem 4 hlavních variant. Těmi jsou tyto:

  • 7 dní
  • 14 dní
  • 21 dní
  • 28 dní

Jak je to s úroky?

Podíváme-li se na samotný web tohoto poskytovatele, potěší nás zcela jistě jeho celková přehlednost. To proto, že vše je uvedeno už na hlavní stránce. Můžeme tak vidět, že za některou půjčku zaplatíme navíc stovky, za jinou tisíce korun. Je jenom na nás, pro co se rozhodneme a jakou kombinaci zvolíme. Co je dobrou zprávou, to je možnost půjčky zdarma. I tu Fastfin půjčka nabídne. K ní říká toto: „První půjčka je ZDARMA. Abyste si mohli vyzkoušet jak funguje rychlá půjčka FASTFIN.CZ, připravili jsme pro nové klienty první rychlou půjčku ZDARMA. Například Vám poskytneme půjčku 5.000,- Kč na 28 dní, za 28 dní vrátíte 5.000,- Kč. Poplatek za půjčku je tedy 0,- Kč.

Komu je Fastfin půjčka určena?

Zde každý žadatel ocení to, že je určena opravdu každému, kdo potřebuje peníze. Jejím pozitivem je to, že vše je vyřízeno z pohodlí domova, bez nutnosti papírových žádostí, stejně jako bez nutnosti dokládání příjmu, nebo bez nahlížení do registrů. Jedinou povinností je mít platný doklad totožnosti a provést registraci. S tou souvisí nutnost zaslání korunového registračního poplatku na konkrétní bankovní účet společnosti. Jakmile je přijatý, může se ve vyřizování žádosti pokračovat, až k zaslání peněz na váš bankovní účet.

Na co se půjčka hodí?

Jelikož jde o úvěr neúčelový, je jenom na vás, na co peníze využijete. Nejčastěji je Fastfin půjčka využita hlavně k řešení různých finančních komplikaci, nečekaných výdajů, nebo problémů s výplatou. Umožní ale i koupi jakéhokoliv zboží nebo služeb. S tím souvisí možnost prodloužení termínu splatnosti, zvláště u těch největších úvěrových produktů. A jak hodnotíme? Máte-li krátkodobé finanční problémy a uvažujete-li nad možností první půjčky zdarma, rozhodně s tímto poskytovatelem chybu neuděláte. V tomto případě vám ho rozhodně můžete doporučit. Jinak je vhodné zvážit všechna rizika, jelikož úroková sazba může dosahovat i 30 procent měsíčně. Nehledě na další poplatky, které plynou z prodloužení úvěru.

You may also like...