Balíček služeb Citikonto Plus

Citibank
Citikonto Plus - balíček služeb a účtů Citibank Citibank

Balíček služeb Citikonto Plus od Citibank vám může nabídnout nejrůznější výhody. Výhody nezíská jen majitel balíčku, ale s ním i celá rodina. Balíček služeb Citikonto Plus se skládá z běžných účtů, vedených nejen v českých korunách, ale i v cizích měnách. Dále se skládá ze spořicího účtu, embosované debetní karty CitiCard typu MasterCard a z komplexního kvalitního servisu.

Nadstandardní zhodnocení v rámci balíčku služeb Citikonto Plus

Balíček služeb Citikonto Plus se zalíbí klientům, kteří vyhledávají nadstandardní zhodnocení pro své finanční prostředky a současně chtějí využívat pohodlí při provádění bankovních transakcí.

Vedení balíčku Citikonto Plus je poskytováno na první tři měsíce po otevření zdarma. Pokud byste měli rádi vedení balíčku zdarma i v dalším období, je to možné jestliže splníte určité podmínky. Konkrétně se jedná o to, že průměrné měsíční zůstatky všech účtů v rámci balíčku Citikonto Plus musí být vyšší než 250 000 Kč, anebo součet příchozích plateb v daném měsíci je minimálně 25 000 Kč. Nepočítají se převody mezi vlastními účty vedenými v Citibank.

Zkuste výhody balíčku Citikonto Plus

K vyřízení žádosti o balíček služeb Citikonto Plus si připravte:

  • občanský průkaz a druhý doklad totožnosti,
  • cizinci platný cestovní pas,

Každý majitel balíčku služeb Citikonto Plus má možnost přidat rodinného příslušníka ke svému běžnému účtu jako spolumajitele či disponenta.

Spolumajitelem účtu se může stát manžel/manželka nebo registrovaný partner/partnerka. Jako disponent může být manžel/manželka, rodiče, děti, registrovaný partner/partnerka a sourozenci. Budete mít k dispozici běžný účet v Kč a běžný účet v cizí měně, – založení a vedení je zdarma. Účet se dá otevřít v různých měnách: EUR, USD, HUF, AUD, CAD, SEK, GBP, CHF, JPY, PLN, DKK, NOK. K dispozici je i mobilní bankovnictví.

stux / Pixabay

You may also like...