GE Money Bank – Osobní Expres půjčka

Expres půjčka GE Money
Osobní Expres půjčka GE Money

Potřebujete půjčku skutečně rychle? Máte zájem o expres peníze, abyste vyřídili neodkladné finanční záležitosti? GE Money Bank nabízí Osobní Expres půjčku, kde lze získat peníze do pěti minut od podpisu smlouvy.

Osobní Expres půjčka od GE Money Bank

Osobní Expres půjčka od GE Money Bank se vám přizpůsobí. Nevěříte? Vyzkoušejte! Díky této půjčce si můžete sjednat půjčení částek v rozmezí od 30 000 Kč do 600 000 Kč. O půjčku si můžete snadno požádat online. Sami si určíte datum pro splátku.

Půjčka se dá kdykoliv předčasně zcela nebo částečně splatit zdarma. Zažádat o půjčku si můžete online, kdy vyplníte nezávaznou žádost nebo zanecháte kontakt. Můžete si nechat poradit i po telefonu či si dojednat osobní schůzku na pobočce. GE Money nabízí své finanční produkty i pro děti formou dětského účtu Genius.

Peníze rychle a na cokoliv

K výhodám Expres půjčky patří, že nebudete potřebovat ručitele ani zástavu. Výši splátky si sami zvolíte podle svých potřeb a možností. Doba splácení je možná až do maximálně 96 měsíců. Expres půjčka se dá konkrétně splácet 24, 30, 40, 50, 60, 72, 84 a 96 měsíců. Na zvolenou dobu získáte pevnou úrokovou sazbu na celou dobu existence úvěru. Splácení půjčky bude probíhat z vašeho běžného účtu u GE Money Bank. Účet si lze založit současně s podpisem smlouvy o půjčce.

Víte, že … za poskytnutí půjčky nezaplatíte žádné poplatky za poskytnutí úvěru, ale ani za vedení úvěrového účtu.

Zdarma je i možnost předčasného splacení, když budete mít extra peníze a budete je chtít dát na půjčku dříve. Jedná se o půjčku, kde se neuvádí žádný účel, takže peníze se dají použít na cokoliv. Často využívanou nabídkou od finačních poradců je i Flexikredit, kterému jsme věnovali článek.

Osobní Expres půjčka od GE Money Bank se nejprve předběžně schvaluje, jakmile dojde k ověření uvedených údajů, budete smlouvu podepisovat na pobočce banky. Zdarma se vám aktivuje služba Infolimit, kdy se zobrazuje nezávazná nabídka úvěrových produktů GE Money Bank.

RabidSquirrel / Pixabay

You may also like...