Proč zkusit binární opce demo účet?

Obchodujte s Topoption
Obchodujte s Topoption

Pokud se rozhodnete zhodnocovat své peníze v rámci investic, máte na našem trhu hned několik možností, jakými se můžete vydat. Mezi nejvyužívanější rozhodně patří investice do binárních opcí. Pokud je tento termín pro vás neznámý, pojďme si vysvětlit, co znamená a do čeho vlastně investujete. V principu se jedná o kontrakt, který pokud získáte, máte v budoucnu možnost ho prodat. A to ideálně ve chvíli, kdy jeho cena výrazně stoupne.

Ačkoliv existují různé druhy opcí, právě ty binární patří mezi nejjednodušší, a tak zkrátka odhadujete, zda cena půjde nahoru nebo dolů. A na těchto pohybech vyděláváte.

Při svých začátcích využívejte binární opce demo účet

Pokud se tedy rozhodnete zkusit své dovednosti, nebo lépe řešeno teoretické znalosti, je dobré začít cestou demo účtu. Jedná se o platformu, kterou si můžete stáhnout a následně nainstalovat u celé řady brokerů. Daný demo účet je přitom skutečnou kopií jak reálné platformy, tak samozřejmě zobrazuje i aktuální stav na současných trzích. Vše je tedy naprosto reálné, jako byste obchodovali skutečně. Vše se ale zatím můžete učit, což souvisí hlavně s pozitivy, které si aktuálně zmíníme.

O své peníze nepřijdete

Hlavní výhodou daného demo účtu je samozřejmě to, že i když jsou vaše obchody neúspěšné, o své peníze nepřijdete. Jediné, o co přijdete, jsou peníze virtuální, které dostanete v rámci dané platformy k dispozici. Pro začátečníky, aby vůbec pochopili základy daného obchodování, je to nejlepší volba. Druhým pozitivem je to, že vám binární opce demo účet umožní učit se nejenom různé příkazy, nebo se seznamovat s funkcemi. Umožní vám třeba také to, že můžete zkoušet jednotlivé obchodní strategie a to bez rizika toho, že by vás to snad stálo jakékoliv peníze. I to je jedno velké pozitivum, které se s tímto účtem váže. Ostatně o tom, že existují různé možnosti, vás přesvědčí třeba tato citace: „Zisky se u různých opcí liší. Pohybují se řádově od 65 % až po stovky procent, záleží na expiraci a typu opce. Typicky krátkodobé opce (minutové až hodinové expirace) nabízejí zhodnocení kolem 80 %.“

Vyzkoušejte obchodovat s Topoption. Pronikněte do tajů obchodování s binárními opcemi.

Demo může mít i svá rizika

Ačkoliv je pro řadu začátečníků tato možnost určitě vhodná, je třeba také upozornit na to, že by měla sloužit hlavně k pochopení základů. Vaše samotné postupy se totiž v demo účtu budou výrazně lišit od těch, které budete provádět v rámci skutečného účtu. Mezi to hlavní, co se v rámci zkušebních účtů nejčastěji děje, je:

  • Příliš vysoké investování
  • Snaha dát spíše na intuici než znalosti
  • Ztráta koncentrace a pozornosti

To vše samozřejmě jenom proto, že podvědomě cítíte, že o své peníze nemůžete přijít. To může na jednu stranu přinést riziko toho, že si budete myslet, jak zkušení obchodníci jste, ale v reálném účtu se již projeví pravda, nikoliv pouze štěstí.

You may also like...